^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.10.2019 14:21
1261 переглядів
0 коментарів
А чи потрібна нам така влада?

"Краще тримати рот на замку й здатися дурнем, ніж заговорити й розвіяти всі сумніви". Марк Твен

Вона, як смертельно хвора, влада Тальнівщини вже давно чи не валяється на дорозі, а піднімають її знесилену щоразу випадкові, далеко не ті, які їй хотілося б, люди.

Влада, яка вже не змінюється, як і людина, за неприборканим фатумом помирає. Тож прийдешні позачергові вибори до місцевих органів влади можуть стати церемонією її похорон, або простою формальністю.

Кажуть, немає більш безсоромної, ніж влада популістів, яким все можна, аж до розправи із своїми запеклими опонентами…

Порядок денний чергової сесії Тальнівської районної ради 23 серпня 2019 року нічого особливого не провіщав. Та й ніхто не міг передбачити, що на ній виникне небувала раніше сварка, яку спровокує депутат, що до цього займала найвищу посаду в районі, проте без вміння уміло поводитися з нею.

Розпочавши свій виступ вже як колишня голова Тальнівської райдержадміністрації з тим, щоб доповнити начальника управління агропромислового розвитку Захарчука В.В, інформація якого про стан соціально-економічного розвитку району за 6 місяців 2019 року виглядала жалюгідною, Любомська В.О. надалі забула про мораль і порядність, які мали б сповідувати, принаймні, в сесійній залі.

Її виступ виглядав як образа чи не на всіх присутніх, але особливо дісталося редактору газети «Новий Дзвін» Драгун А.В., на адресу якої пролунали погрози, переповідати або коментувати які недоречно з етичних міркувань, хоч гнів, як драну одежу, треба було б їй лишати дома. ЧИ з’явиться в Любомської В.О. колись почуття провини за свою тодішню поведінку, ще невідомо.

У її словах, де вона намагалася демонструвати своє красномовство, відчувалося прагнення жалощів та співчуття до себе, вдаючи з себе людину, яких називають «жертвами», перекладаючи провину за занепад району на своїх попередників, хоч при владі сама вже майже чотири роки. Підкреслено прозвучало, що вона уникала конфліктних ситуацій та була з усіма доброю, хоч мала б пам’ятати просту істину: замало бути добрим, треба чинити добро, а мир починається з тебе. Це про те, що за все, що у твоєму житті відбувається, відповідальність несеш тільки ти. Вбачалося, вона припинила боротися за правду, а почала боротися лише за себе. Дивного в цьому нічого немає. Людській натурі притаманно звинувачувати кого завгодно, тільки не себе.

Але маємо пам’ятати, як зауважив автор концепції безконфліктного спілкування Дейл Карнегі, якщо закортить переробляти людей – почніть з себе: це й корисніше, й безпечніше.

Свою принципову незгоду з безпідставними звинуваченнями Любомської В.О. висловив депутат Глухенький В.С., що потягло суперечку, після якої він демонстративно залишив сесійну залу, очевидно, зваживши, що немає нічого важчого, ніж бути присутнім при тому, як людина демонструє свій розум.

Вона не хоче змінюватися внутрішньо, бо не розуміє, що як людина ставиться до людей довкола, так і вони ставитимуться до неї.

До того ж, їй треба було б пам’ятати, коли сперечаєтеся з кимось, не кажіть слів, які ще дужче збільшують відстань між вами. Бо може настати день, коли відстань зробиться такою великою, що не буде дороги назад.

Так і сталося. За фактом погроз Любомської В.О. на адресу редактора газети поліцією 24 вересня 2019 року за ухвалою Тальнівського районного суду порушено кримінальне провадження за статтею Кримінального кодексу України, що передбачає відповідальність за погрозу або насильство щодо журналіста.

Хто ж Ви тепер, добродійко, Валентино Любомська?

Правозахисник, депутат Тальнівської районної ради Олександр Пилипенко 01 жовтня 2019 року

Нагадаємо: На Тальнівщині голова райради Валентина Любомська погрожувала журналісту фізичною розправою