^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.10.2019 9:26
570 переглядів
0 коментарів
''Батьки просили залишити дитячий садок у селі''

Нещодавно у Кобриновій Греблі, що на Тальнівщині, урочисто відкрили дитячий садок. У селі 14 діток дошкільного віку, які після реорганізації Кобриновогребельського НВК Тальнівської районної ради залишилися без навчального закладу. Інші школярі Кобринової Греблі та Антонівки щоранку їдуть до школи у сусідні села: Кобринове та Соколівочку. Для дошкільнят батьки просили залишити дитячий садок на території Кобриново-Гребельської сільської ради. На сесії сільської ради прийняли рішення відремонтувати старе приміщення, що 5 років тому, до утворення НВК, служило дитсадком. Звісно, за цей час будівля 1934 року опустошилася, набула занедбаного вигляду і потребувала капітального ремонту. Коли в кінці липня ми приїздили в село, то сільський голова Володимир Маляр показував приміщення садочка, у якому на той час робили систему опалення та водогін, й обіцяв до 1 вересня закінчити з ремонтом. Як бачимо, в обіцяні строки не вклався, але зроблене заслуговує похвали.

-Очам страшно, а руки зроблять, - каже Лідія Заверталюк, завідуюча дитсадком, проводячи нас затишними кімнатами у четвер по обіді. У садочку тепло, на стінах, пофарбованих у приємний салатовий колір, багато дидактичного матеріалу, декорацій, додаткових стендів для батьків. Є телевізор, музичний центр і багато-багато іграшок, деякі ще навіть не розпаковані.

У спальні 10 малюків - від 3 до 6 років - слухають казку виховательки Раїси Серветник, готуються до сну. Помічник вихователя і за сумісництвом кухар Тетяна Мельник порається на кухні. Працівники садочка навперебій розповідають про свято, гостей та подарунки. Не забувають дякувати сільському голові, жителям двох сіл та спонсорам, які долучилися до їхньої справи.

Вони розуміють: сьогодні ми піклуємося про дітей, а взавтра – вони турбуватимуться про нас.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також : "Опалення тут по-варварському вирізане, двері поламані''