^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
02.10.2019 13:22
658 переглядів
0 коментарів
Вдова атовця з Катеринополя не може отримати обіцяної землі

Валентина Юрпольська, вдова атовця з Катеринополя, не може здолати бюрократичної тяганини навколо виділеної чоловіку землі.

«Я вже не знаю, до кого звертатись, − каже жінка. − Ігор помер у 2015 році. Земля була наділена йому ще за життя. Не вспів оформити. Після смерті чоловіка цією проблемою довелося перейматися мені. Однак не можу отримати необхідних документів від орендаря – НВФ «Урожай». Два роки тому я вже зверталась до журналістів з цього приводу. Мені ніби пішли назустріч в «Урожаї». Попросили передати документи на Черкаси, в їхній офіс. З тих пір чую одні відмовки. Кажуть: «Вашим питанням ще не займалися», «Над Вашим питанням працюють», «Не можемо наразі допомогти, бо начальниця у відпустці» і таке інше. Складається таке враження, ніби мене футболять. Образливо до сліз. Тим більше, що я не збираюся обробляти наділ, вони й надалі зможуть його орендувати. Хіба в нас так багато вдів атовців у районі? Побратими чоловіка на початку квітня щороку приїжджають провідати могилу. Останній раз було 14 осіб. Так майже всі вони вже давно отримали свої земельні ділянки. Чому з нами так?»

До слова, Ігор Юрпольський був мобілізований у березні 2015 року. Проходив службу на Луганщині. Після короткотермінової відпустки, пов’язаної з похованням батька, Ігор мав повертатися до своєї військової частини. Однак, дізнавшись 23 листопада, що його близькі побратими загинули, Ігор помер, не витримало серце.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також : Створення Катеринопільської ОТГ зупинилось