^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
18.09.2019 16:31
203 переглядів
0 коментарів
У Христинівці колишній АТОвець відкрив власну кав'ярню ''Veterano coffeé''

Сергій - із Христинівки, що на Черкащині. Незадовго після закінчення навчання в одному із Київських університетів хлопець підписав контракт на службу у Збройних силах України, про це пише сайт "Про все".

Захищаючи мир і спокій українців, чоловік все частіше мріяв про тихе і щасливе життя без війни. Повернувшись додому із зони бойових дій на сході країни, молодий і амбітний військовий активно шукав своє місце на мирній території – у рідному містечку, що на Черкащині.

Підтримкою на початку ведення власної справи стала допомога служби зайнятості у вигляді одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та участь військовослужбовця у проекті «Veterano». Проаналізувавши місцевий ринок надання послуг у галузі громадського харчування, Сергій вирішив відкрити власну кав’ярню «Veterano coffeé», що користується значним попитом як серед мешканців Христинівки, так і серед гостей міста.

«Покищо працюю сам, поступово розвиваю бізнес. Активно шукаю додаткові ресурси, час від часу проводжу моніторинг різних грантових програм для підприємців, щоб мати можливість створити нові робочі місця, - розповідає чоловік. - Серед клієнтів – місцеві жителі та гості міста. Радію, коли бачу, що кавова культура рідного міста виходить на новий рівень і набуває все більших обертів. Адже головне правило смачної кави, хоч де ви її п’єте, - правило свіжості, а вправні руки та крихта любові людини, яка її готує, зроблять вашу каву найкращою у світі».

За словами підприємця, він відкритий до діалогу та готовий підтримати тих, хто повернувся із зони проведення бойових дій: адаптуватися у мирному житті, поділитися досвідом чи просто дати дружню пораду.

Схоже: Валентин Волинець відкрив власну кавову справу у Тальному