^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
13.09.2019 12:33
157 переглядів
0 коментарів
Уряд виділив по 100 тисяч гривень черкаським морякам, які перебували в полоні

Два моряки з Черкащини Владислав Костишин та Олег Мельничук, які перебували у російському полоні, отримають по 100 тисяч гривень. Відповідне рішення Кабінету Міністрів України було схвалене одноголосно на засіданні 11 вересня, інформує "ВиЧерпно".

– Сьогодні Уряд підтримав ініціативу президента Володимира Зеленського та виділив по 100 тисяч гривень одноразової допомоги усім 35-ти полоненим, звільненим з російського полону 7 вересня цього року. Кошти будуть спрямовані Міністерством фінансів у рамках окремої бюджетної програми для Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України для подальшої виплати звільненим полоненим, – зазначив Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Раніше літак із полоненими чекали ще 30 серпня, однак тоді обмін не провели. Як стало відомо згодом, Росія хотіла, щоб Україна включила до списку на обмін бойовика ДНР Володимира Цемаха, якого вважають важливим свідком у розслідуванні справи збитого на Донбасі літака рейсу MH17.​

Схоже: Черкаські полонені моряки повернулися в Україну