^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.09.2019 0:16
966 переглядів
0 коментарів
Хочеш отримати на горіхи: зроби щось для Катеринополя

«Жодна добра справа не залишиться безкарною», − кажуть мудреці. В Катеринополі за цим пильнують чітко: зробив щось – отримуй на горіхи. Так сталося і з селищним головою Іваном Гегедошем.

Останній приклад: вирішив голова зекономити на електриках. Посидів-порахував, лише година роботи машини-маніпулятора коштує 450 гривень, плюс послуги електрика, плюс ціна лампочки (орієнтовно 100 грн.). За попередніми підрахунками, на відновлення вуличного освітлення у містечку (100 ламп) вийшло до 30 тисяч. Дай, думає, поміняю перегорілі лампочки самотужки. Позичив кігті, − і вйо! Страшно, незвично, спека під 30, але що зробиш, набридло вислуховувати нарікання від людей. Та й депутатський корпус не дуже поспішає розкошелюватись із виділенням грошей на такі більш, ніж невдячні цілі. Тож ранок 26 серпня у голови почався не з кави, а з заміни 10 ламп. Звісно, як не похвалитися? Адже не кожен день наступаєш на горло своїм страхам. Виставив світлини, як міняє лампочки в Інтернет. І почалося… Все згадали, всі гріхи до сьомого коліна. З-поміж сотні коментарів лише двійко-трійко подяк, пару прохань замінити лампочки ще й на інших вулицях, але більшість оцінила цю акцію як передвиборний піар та бажання втриматися біля «кормушки». Зауважимо, що до будь-якого піару в Катеринополі ставляться край негативно.

І це стосується не тільки Гегедоша. Облаштувала Ірина Ванникова дитячий майданчик – отримала свою порцію горіхів, пригостив Юрій Косюк безкоштовними курячими крильцями на свято – вчистили по повній, організував Григорій Вагапов минулого року грандіозний День Катеринополя - накрили мокрим рядном… Влетіло свого часу й Олександру Коваленку з соратниками за ту ж-таки заміну ламп. Довго, мабуть, не кортітиме.

Однак є поміж дописувачів і такі, що стоять на центристських позиціях. «Ну люди смішні, − зауважує Оксана Бильдіна, − Роблять щось для них – ПОГАНО! Не роблять – теж погано. Друзі, а де ж золота середина? Піар кажете? У вас крутий мер, сам особисто міняє лампочки! Ось, хто сидить вдома, дивиться ночами телевізор – слухає гидоту з новин – тому ніхто ніколи не догодить! Все починається з нас! Є приказка: «Що ти дивишся на скалку в оці брата свого, а колоди в своєму оці не помічаєш?» Якось так… Будьте добріші, чи що…»

Марина КАМІНСЬКА

Нагадаємо: Мер Катеринополя просить Президента України розблокувати кошти, виділені на розвиток селища