^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.09.2019 15:13
190 переглядів
0 коментарів
У деяких районах не передбачили субвенції, тому будівництво амбулаторій затягується

У Черкаській ОДА провели зустріч з підрядниками та обговорили будівництво сільських амбулаторій. Про це інформують в прес-службі обласної державної адміністрації.

Згідно з повідомленням, на сьогодні низка районних державних адміністрацій не передбачили субвенції з місцевих бюджетів обласному, у зв’язку із чим терміни здачі приміщень в експлуатацію затримуються. Ідеться про села Ладижинка Уманського району, Почапинці Лисянського району, Юрківка Звенигородського району, Сунки Смілянського району, Благодатне Золотоніського району, Медведівка Чигиринського району та ін. Питання фінансування вирішуватимуть на найближчих сесіях районних рад.

Наразі будівельні роботи завершують у амбулаторіях с. Набутів Корсунь-Шевченківського району та с. Дмитрушки Уманського району. Тож незабаром сюди закуплять медичне обладнання.

На стадії завершення будівельні роботи в с. Вербівка Городищенського району, с. Благодатне Золотоніського району, с. Степанки та с. Будище Черкаського району, с. Бобриця та с. Степанці Канівського району, с. Медведівка Чигиринського району та с. Жаботин Камʼянського району.

Очільник області Ігор Шевченко наголосив на тому, що підрядні організації мають розуміти соціальну відповідальність і важливість цих медичних об’єктів, та закликав якісно виконувати усі будівельні роботи.

Зазначимо, в області будують 21 амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Згідно з договорами, що укладалися з підрядниками, роботи мали бути завершеними ще в березні-травні цього року.