^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.09.2019 7:36
3912 переглядів
0 коментарів
''Кишеня ширше, корона більша, трон масштабніше''

Минулого тижня у газетах «Колос», «Тальнівщина» з'явилося оголошення про те, що 13 вересня о 10.00 все-таки відбудеться 35 сесія Тальнівської районної ради, де першими розглядатимуться питання: «Про обрання голови Тальнівської районної ради», «Про  ранг та оплату праці голови Тальнівської  районної ради» та ще кілька питань порядку денного.

Хоча, як пам'ятаємо, на останній сесії Тальнівської райради, яка проводилась 2 тижні тому, депутати проголосували проти проведення сесії, на якій обиратимуть голову райради. Мовляв, це питання зараз не на часі, райрада працює й так чудово без голови і, причому, з неабиякою економією коштів.

-Любомська не полінувалася об'їхала увесь район, зібрала підписи 14 депутатів, аби ті, скликали чергову сесію на 13 вересня. Чому ж раніше колишня посадовиця не їздила на сільські збори у села району? Не потрібно було, а тут прижало і час є, і бензин, і транспорт. Розумієте, для чого був поспіх поїздки, щоб знову стрибнути у крісло голови райради, - коментує один з депутатів Тальнівської райради у п'ятницю пообіді.

Після звільнення Президентом Володимиром Зеленським з посади голови РДА Валентини Любомської пройшло небагато часу – цілих 3 тижні. Як бачимо, екс-головиха не всидить без чиновницького сану, тому старт до забігу у крісло голови райради взяла ще за довго до свого звільнення. За три тижні бувала і на масових заходах, зокрема у Павлівці Першій на Дні пам'яті захисників України. Вшановували пам'ять Віталія Малиша із Павлівки Першої, який загинув в Іловайському пеклі. Що ж там робила екс-головиха Любомська? Та, що роками раніше привселюдно заявляла, що війна на Сході братовбивча. Любомська і сюди приїхала пофотографуватись, аби її не встигла підзабути публіка.

Що ж робила Любомська за 3 нескінченно довгих тижні без омріяної посади? А ось що: безробітна головиха плідно опрацьовувала депутатів райради, аби ті вірно проголосували за неї саме у п'ятницю 13 (влучно вибраний день, коли уся нечисть виповзає на поверхню). Під час вимушених канікул головиха вела тіньову бухгалтерію у одного з підприємців, за яку отримала зарплату, не сплативши до податкової ані копійки, також встигла побувати у поліції, куди її викликали за погрози працівникам ЗМІ. Канікули безробітної були насиченими.

Ось і перші числа вересня, навчальний рік, осінь, тому: на старт, увага, руш! Тож чекаємо, що у п'ятницю 13 екс-посадовиця одягне бравий наряд, взує нові підкови, візьме низький старт і вперед на сесію. У разі програшу, досвід проведення театральних вистав Любомська вже має, сльозу на публіку пускає вчасно. У разі перемоги – кишеня ширше, корона більша, трон масштабніше, задолизів – більше!

Як би не було смішно, але лякає одне, що очікуючи змін та розвитку, пересічні жителі можуть лишитися ні з чим. Адже Президент Володимир Заленський її за двері, а вона - знову у вікно. Нечисть, одним словом!

Редакція газети «Новий Дзвін»

Нагадаємо: На сесії Тальнівської райради екс-чиновниця влаштувала ''театральну виставу''