^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
23.08.2019 8:12
299 переглядів
0 коментарів
ТЕГИ: Новини

Привітання з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України

Редакція газети "Новий Дзвін" та сайту "Вісті Черкащини" вітає із величними національними святами – Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

День Незалежності об’єднує всіх, хто любить і шанує свою країну, хто своєю працею створює гідне майбутнє Батьківщини. Україна завжди славилася не лише своєю багатовіковою історією, багатими культурними традиціями, а й найголовнішим – її людьми, тими, хто своєю працею наближає країну до стабільності і впевненості в кожному подальшому дні.

За роки незалежності виросло покоління, для якого слова "свобода", "право вибору", "демократичні цінності" – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи.

Бажаємо, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України!

Нехай настане мир та пануватиме злагода у нашому спільному домі. Бажаємо вам міцного здоров’я, щастя і любові, творчого натхнення і плідної праці на благо України, нашого талановитого і працелюбного народу.