^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
22.08.2019 9:07
451 переглядів
0 коментарів
На літературній зустрічі письменників Тальнівщини частували короваєм, фруктами та солодощами

16 серпня у кафе «Маєток» відбулося засідання літературної вітальні «З любов’ю до рідного міста», присвяченого дню міста Тального. На ньому зібралися шановані люди – почесні громадяни міста, автори, видавці, краєзнавці, які у своїй творчості оспівують рідний край і своє неповторне місто. Організаторами заходу були працівники Тальнівської центральної бібліотеки та подружжя Тетяни і Петра Карачунів, які у 2017 році започаткували книговидавничу справу поліграфічне підприємство ТОВ «Поліграфіст Тальнівщини».

На зустріч були запрошені Юрій Ошієвський (Березовський), учасник АТО із Вишнополя, який видав збірку віршів «Тобою дихаю й живу…»; Микола Вовк, композитор, заслужений працівник культури України, керівник двох народних колективів ансамблю української пісні «Ордана» та папужинського хору «Зажинок». Письменники: Валентин Седень, Лідія Горбенко, Людмила Столярська, Тамара Горбаченко, Ігор Добріян, Володимир Нерубайський, Іван Куян, Олег Сошинський, Леонід Подуфалов, Катерина Білан та багато інших гостей, проте деякі з них були відсутні, так як не змогли прийти.

У теплому творчому колі обговорювали написані книги, жартували, спілкувалися між собою на різні теми, зачитували свої вірші та співали пісні, які присвячені рідному місту. Потім розрізали коровай, який смакували з чаєм вже за особистими розмовами, по закінченню зустрічі зробили фото на згадку. Авторам ми бажаємо нових творчих звершень.

Юлія МАЦОЛА

Читайте також: ''Колись було село, а зараз получився хутір, що далі – залишиться лише земля?''