^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
19.08.2019 16:29
1077 переглядів
0 коментарів
На Спаса в Катеринополі рятували ліс

Недавні жахіття, що прокотились лісами Сибіру, очевидно нічого не вчать людей. Остання тамтешня пожежа охопила територію у понад три мільйони гектарів, що , по суті, − більше площі Бельгії . Окрім знищених дерев, вважають в природоохоронній організації «Greenpeace», в палаючій тайзі загинуло понад 10 тисяч тварин. Про це повідомляє «Укрінформ». На відновлення втраченої екосистеми може знадобитися близько століття.

А тим часом у Катеринополі пожежникам не дали відпочити навіть на Спаса. На Маковія (Перший Спас) їм довелося гасити займання поблизу лісу, а в переддень – на полі стерню. В обох випадках причиною пожежі стало необережне поводження з вогнем, а точніше – недопалки.

«Я з жахом очікую сезону збирання грибів, особливо маслюків, − каже катеринопільський лісничий Сергій Лисяний. – Адже це саме той період, коли найчастіше палає молодняк. Ростимо, леліємо ті сосонки, а хтось кине недопалка, та й по всьому».

Місцеві рятувальники вчергове закликають бути обережними в поводженні з вогняною стихією та своєчасно повідомляти про будь-які займання.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Фото з інтернету.

Читайте також : У Єрках не змогли вирішит