^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.08.2019 7:42
2270 переглядів
0 коментарів
Боєць із Тальнівщини переміг чемпіона Болгарії

2 серпня в місті Свєті Влас (Болгарія) відбувся турнір в рамках міжнародного промоушена MAXFIGTH 44. Зійшовшись у поєдинку із чемпіоном Болгарії та Призером Європи з вільної боротьби 24-річним болгарином Мирославом Силковим, наш земляк з Лоташевого Тальнівського району Ярослав Поліщук здобув переконливу перемогу.

– Ярослав здобув блискучу перемогу перегравши суперника в його стихії, а саме боротьбі, виконавши больовий прийом на руку і змусивши болгарина здатися, – із захватом розповідає тренер українського спортсмена Вадим Щербина. – Бійці змагалися у категорії 93 кг по версії ММА (змішані бойові мистецтва)

18-річний Ярослав вихованець спортивного клубу «GigaSPORTLine». Він кандидат в майстри спорту з Карате Годзю – Рю, неодноразовий чемпіон України із змішаних бойових мистецтв UFmma та Карате Годзю – Рю, чемпіон Кубку Світу з Карате Годзю – Рю та чемпіоном області з інших видів бойових мистецтв, таких як вільна боротьба, панкратіон, змішаних єдиноборств ММА, бойове самбо і т.д.

Вітаємо нашого чемпіона Ярослава Поліщука та його тренера Вадима Щербину з черговою перемогою та бажаємо подальших спортивних звершень.

Олег ШАТАЙЛО

Переглянути відеозапис поєдинку.

Читайте також: Тальнівські боксери вийдуть на ринг у Тблісі