^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.08.2019 9:53
1263 переглядів
0 коментарів
На сесії міськради головний податківець Тальнівського району подарував музичній школі баян

На бюджетну комісію Тальнівської міської ради прийшла Тетяна Безпала, директор дитячої музичної школи з проханням виділити гроші на 4 баяни, вкрай необхідні для роботи закладу.

-Я прийшла просити про те, що болить музичній школі. Інструментам нашим вже по 40 років. Нема на чому грати. Ми їздимо на міжнародні конкурси з тими злиднями, які пищать, скриплять, риплять. Я написала клопотання до міської ради, хоча заздалегідь знала, що не дасте грошей. Всім відомо, що фінанси міської ради співають романси, - звернулася до присутніх Тетяна Безпала. - Хіба вам не соромно за конкурс Ельмана, коли під час концерту відвалилася кришка старого фортепіано?

Схоже, що ні. Є у громаді важливіші статті витрат, а не якісь баяни, за 42 тисячі один. Доречно було б почути начальника відділу культури, та він у чесно заробленій відпустці. Звучали пропозиції купити хоча б один баян за гроші,зекономлені від скорочення техпрацівника у Гордашівському СБК.

-Тальне та Гордашівка будуть без води, а ми купимо баяни, та й будемо грати, - обурюється депутка Леся Соловей.

Вихід з положення знайшов депутат Олександр Маринченко:

-У мене на горищі є німецький концертний баян, щоправда, трохи несправний – одна нота гуде. То не проблема, можу навіть відремонтувати. Я вам його подарую.

Сказано – зроблено. На сесію міської ради головний тальнівський податківець прийшов з баяном і передав його спеціалісту відділу культури. Тепер наступні сесії міської ради розпочинатимуться з концертів музичної школи.

Олександра КОВАЛЬ

Читайте також : Проблем у Тальнівській ОТГ як бліх