^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
03.08.2019 15:42
1246 переглядів
0 коментарів
На Лисянщині з'явиться перший універсальний поліцейський

Перші 32 об’єднані територіальні громади Черкащини, серед них і Бужанська на Лисянщині, вже готові прийняти до себе на службу працівника правопорядку нового формату – поліцейського офіцера громади. Відповідний Меморандум про співпрацю голова ОТГ Валентина Стадник підписала минулого понеділка у ході заходу за участю заступника гови Національної поліції України Олександра Фацевича.

- Функція поліцейського офіцера передбачає його постійну присутність в ОТГ, тісну співпрацю з населенням, підзвітність громаді, - розповіла вона. - Відбір та навчання кадрів проводить Національна поліція спільно з міжнародними партнерами із США та Канади. А ми в свою чергу підготували кімнату, відповідне обладнання, в розпорядженні правоохоронця буде нове авто.

Вперше почали працювати поліцейські офіцери громад на Дніпропетровщині. Керівники ОТГ лишилися задоволені такою «безпековою» співпрацею. Адже лише за перший місяць роботи офіцери розкрили понад 30 кримінальних проваджень, скали понад 250 адміністративних актів та розглянули 500 звернень від громадян.

Степан ВІЗІРЕНКО

Нагадаємо: На Лисянщині поліцейські вилучили снодійний мак

Фото: Офіційний портал Лисянської РДА.