^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.07.2019 19:34
1146 переглядів
0 коментарів
Місцевим посадовцям підвищать зарплати

На сесію Катеринопільської селищної ради виносилось питання про підвищення зарплат службовцям органів місцевого самоврядування (в середньому на 400 грн.), а також виплат за ранги. Селищний голова Іван Гегедош поінформував, що таке рішення продиктоване відповідними постановами Кабміну. «Уряд вирішив заохотити наших фахівців і підвищив усім оклад», − пояснив чиновник. Однак у депутатів відразу виникло багато питань та пропозицій: «За що підвищувати?», «З якого бюджету?», «Треба вивчити конкретні цифри!» , «Треба відтермінувати!»

Голова поінформував, що Постанову Кабміну треба виконувати, а не відтерміновувати, інакше все рівно доведеться потім доплачувати за ті місяці, відколи вона набрала чинності. Виплати надбавок покладають на місцевий бюджет. Щодо конкретних цифр підвищення за ранги головний бухгалтер Наталія Грігель сказала, що поки не готова надати точної інформації, оскільки відповідні підрахунки ще не проводились, але, якими б вони не були, платити все рівно доведеться. Вислухавши роз’яснення, депутати підтримали ініціативу Уряду. Отже, витрати на апарат по всій Україні вчергове збільшаться.

«Уряд узгодив умови оплати праці органів місцевого самоврядування з наявними умовами на державній службі. Найменший розмір підвищення посадового окладу становить близько 5%, середній – близько 8,5%. Розміри надбавок за ранг, які не переглядалися протягом 13 років, підвищено від 4,4 рази (15 ранг) до 6, 25 (1 ранг)», − читаємо у виданні «Бухгалтер.com.ua».

Натомість, людей більше цікавить: «Чи збільшиться ефективність діяльності чиновницького апарату?»

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Рейтинг зарплат сільських та селищних голів Катеринопільщини