^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.07.2019 20:45
301 переглядів
0 коментарів
У Шостаковому працюють на результат

Організатори суботників дуже часто нарікають, що людей на них приходить дуже мало. Не так у селі Шостаковому Катеринопільського району. Тут на оголошену толоку зібрались багато небайдужих. А як інакше? Адже на свято Петра і Павла Проводи на місцевому кладовищі. Люди відповідально відгукнулись на заклик місцевої влади: прибрали, розчистили територію цвинтаря від зарослів, побілили паркан.

«Гадаю, ніхто не заперечуватиме, що порядок у наших населених пунктах залежить від нас самих. На ініціативу сільського голови с. Шостакове Миколи Петровича Піщаного упорядкувати сільський цвинтар відгукнулося чимало односельців. Працювали швидко та злагоджено. Результат не забарився. Дякуємо всім учасникам суботника!» – написала у «Фейсбук» директор Шостаківського НВК Тамара Калінічук.

За традицією поминання померлих в Україні проводять на Радоницю (другий вівторок після Великодня). Але в радянські часи Проводи задля зручності часто переносили на храмове свято, день відкриття сільського храму. Шостакового це не стосується. Тут був храм святої Параскеви. А от днем поминання померлих обрали свято Петра і Павла. Чому так, місцеві мешканці нам не змогли розповісти. Можливо цей секрет знаєте Ви?

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також: Дитячий майданчик за програмою депутата Бобова у Єрках викликав гучний скандал