^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
15.07.2019 12:09
1045 переглядів
0 коментарів
Вдячна господиня

Будинок Бабенко Ганни Василівни із Зеленькова із ранньої весни і до пізньої осені потопає у квітах. Першими починають цвісти проліски, їм на зміну зацвітають тюльпани, нарциси, лілії, троянди і аж до самих морозів цвітуть хризантеми. А сама господиня добра, щира, гостинна. Двері її будинку завжди відкриті для сусідів, родичів, односельців.

Ось і в неділю на свято Івана Купала до бабки Гані почали сходитися сусіди. А причиною їх зустрічі стала мультиварка. Так, та сама мультиварка, яку вона виграла за передплату на газету «Новий дзвін». До себе в гості запросила і працівників пошти − начальника відділення Любов Горбаченко та листоношу Оксану Грабовенко. Адже, завдяки їм і виграла вона мультиварку. Це вони відвезли копії абонементів на газету «Новий дзвін» у редакцію для розіграшу.

Провели Ганні Василівні інструктаж, як користуватися мультиваркою. Враз все зрозуміла здібна учениця, адже вміє користуватися і хлібопічкою і пральною машиною автомат. Поки тушкувалася картопля з м’ясом у новенькій мультиварці, жінки накрили стіл, порізали торт. Вже картопелька готова і господиня пригощала своїх гостей стравою із мультиварки. Ох і смачна картопля і не треба чатувати, щоб не пригоріла часом. А це головне, бо у кожної господині буває − вийдеш на город на хвилинку, а затримаєшся на пів години. Прийшла, а каструля вже згоріла. Тож такий подарунок дуже доречний для кожної жінки.

Від імені Ганни Василівни не буде зайвим ще раз подякувати редакції газети «Новий дзвін» за подарунок. Вона і надалі обов’язково буде передплачувати і читати газету і, хто знає, може і восени виграє іще один приз.

Любов Горбаченко с.Зеленьків

Нагадаємо: Мультиварка та сковорідка знайшли своїх господарів серед передплатників ''Нового Дзвону''