^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.07.2019 14:19
385 переглядів
0 коментарів
Киселівку відвідали Водяний і Баба Яга

На Купайлицю у Киселівку, що на Катеринопільщині, на радість малюкам завітало аж два казкових персонажі – Водяний і Баба Яга. Мабуть, ніхто й не здогадався, що за образами казкових героїв крилися місцеві козаки – Олександр та Микола Гонтарі. Керувала купальським дійством завідувач сільським клубом Людмила Кірбабіна.

Від імені місцевої влади привітала усіх зі святом секретар сільської ради Любов Бабенко. Школярки Марійка Попадянець, Олена Гонтар, Влада Стеценко та Аня Руда розважали односельців піснями.

Родзинкою вечора став розіграш лотереї, призи для якої закупили спонсори – Лілія Мовчан («Урочище Журавське», Криві Коліна) та Анатолій Дрибас.

До слова, на карті 1914 р. Киселівку позначено як найбільший промислово-розвинений населений пункт між Уманню та Смілою. Занепад села розпочався з приходом до влади більшовиків. 1954-го року совіти розібрали залізницю, що сполучала Киселівку зі станцією Іскрине на Шполянщині. Нормальної асфальтної дороги від села до райцентру (Катеринополя), на жаль, досі немає. Нема її і в перспективі.

Микола ЗАМКОВЕНКО

Нагадаємо : На виступ Тоні Матвієнко у Катеринопіль люди з'їхалися з усієї округи