^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
14.07.2019 11:11
1375 переглядів
0 коментарів
У Зеленькові підприємці разом з громадою облаштували пляж для купання

А хто, як не ми? Не знаю, про що розмовляли наші зеленьківські чоловіки після спекотного робочого дня, але суть зводилась до того, що в таку жару ні дорослим , ні дітям немає де покупатися. Це при тім , що річка Тальянка протікає через усе село. Думали, що просто зачепили тему, але ні. Вона для всіх була болючою.

- То в чому річ? Завтра і розпочнімо суботник, - підтримав Андрія Ягича Віктор Клименко. І вже наступного дня Ваня Клименко гукав молодь до роботи. Хлопці охоче, з завзяттям розчищали берег річки від гілок верб, а Віктор Григорович вивозив. З ентузіазмом працювали Ваня Клименко, Ярослав Сапатий, Богдан Мамиш, брати Ваня і Максим Бондарі, Сергій Гладунець, Юрій Щупак, Володя Покотилюк. Віктор Григорович похвалив хлопців за дружну роботу. Другий день організував Андрій Ягич. Із великим задоволенням на прохання Андрія Яковича відгукнулись Володимир Мовчан та Ігор Новіцький. Вони дали бетонні блоки та надали в користування кран. Швидко та злагоджено працювали Віктор Клименко та Олексій Скрипченко, які доставляли блоки до річки, а кранівник Василь Степанчук вправно навантажував і ставив у воду. Йому допомагав Руслан Мозговий. Посильну допомогу надав і Андрій Ягич, віддавши бетонні плити, які поклали на блоки. Кладка готова.

- Але що ж це за пляж без піску? В обідню пору, сівши на власні трактори, Михайло Крисюк, Віктор Клименко та Василь Сатанівський вантажили та возили пісок. На березі їх чекав Дмитро Санатос, який бульдозером розгортав, а всі хлопці, які розчищали берег, лопатами вирівнювали. Впоравшись із роботою, дружно пострибали у воду. Тепер щодня з усіх сторін села ідуть на пляж купатись дорослі і діти. Радості немає меж. Від імені всіх жителів села хочу висловити щирі слова вдячності всім, хто взяв безпосередню участь у роботі. Особливі слова подяки за безоплатну допомогу, за розуміння потреб жителів села висловлюємо Володимиру Мовчану, Ігорю Новицькому, Андрію Ягичу, Віктору Клименку, Михайлу Крисюку, Олексію Скрипченку, Василю Сатанівському, Дмитру Санатосу. Велике вам спасибі.

Ось з таких, здавалося б незначних подій, і починає відродження українське село. Всім міцного здоров'я, щастя, злагоди та миру.

Жителька Зеленькова Ганна Гелетюк