^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.07.2019 19:15
1634 переглядів
0 коментарів
Хліба та видовищ?

Вже кілька сесій Тальнівської міськради поспіль Валентина Любомська, голова РДА, одягнувши патріотичний жовто-блакитний наряд, удостоюється честі відвідувати сесійну залу. Яка роль посадовиці на тих засіданнях невідомо, адже Любомська постійно заглядає у телефон, час від часу посміхається, слухаючи словесні баталії між міським головою та депутатами. Потім, на сесії райради, згадує це все і порівнює з цирком. Мовляв, бачите, що там відбувається: скандали, сварки, а у нас все спокійно, тихо, цивілізовано.

Міський голова Олексій Юрченко мабуть запрошує Валентину Любомську, надіючись заручитись підтримкою керівниці району, адже відчуває що наламав дров достатньо й продовжує це робити й далі. Натомість, Любомська на такі зібрання приходить аби посміятись з Юрченка і виставити його блазнем перед районною громадою, показавши, що саме під її контролем все буде на вищому рівні. Посадовиця частенько згадує за об'єднану Тальнівську громаду, до якої приєднається, можливо, район у 2020 році, адже кілька років поспіль старанно готується її очолити, взявши участь у майбутніх виборах голови ОТГ. Сама ж Любомська нарікає, що сьогодні Тальнівська ОТГ є провальною, через те й просів Тальнівський район. Вона – ні до чого. Пред'яви, адресовані їй про те, що довела Тальнівський район до зубожіння і занепаду, не за адресою. Коли отримувати премії та надбавки за свою обійману посаду, використовувати службове становище, фотографуватись та приймати привітання – будь ласка. Коли ж електорат буде обирати наступного голову ОТГ, кращої кандидатури за Любомську й годі шукати. «Вона здібний управлінець з інноваційними поглядами і сучасним баченням розвитку» - пише про себе посадовиця у приватних повідомленнях. Тоді усі бюджетні надходження ОТГ, прибутки з дорогоцінної «тіньової земельки», податки попливуть через руки Любомської, адже громадою керуватиме одна особа – її голова. То ж не дарма, вона сьогодні не використовує усі резерви надходжень до райбюджету, а це – неповна передача в оренду земель сільгоспризначення, невитребувані земельні паї, низька орендна плата за землю серед деяких сільгоспвиробників, відсутня робота з одноосібниками, залучення інвестицій до району.

Люди кажуть, що обох керманичів і Любомську, і Юрченка треба гнати з району. Адже хлібом тут не пахне, одне жалюгідне видовище, яке демонструють ці двійко за роки при посаді.

Олексій НЕЖУРБІДА

Читайте також : Нове кладовище у 10 гектарів коштуватиме тальнівцям 2 мільйони гривень