^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.07.2019 9:25
1688 переглядів
0 коментарів
Два празники в гості і обидва без голови

Минулої п’ятниці на Співочому полі у Тальному відбулося відразу два свята – День Конституції і День молоді.

Організувала заходи міська рада. Втім, чи не вперше, захід відбувся без міського голови Олексія Юрченка, його заступника та більшості посадовців. Привітала учасників дійства лише начальник відділу освіти, молоді та спорту Раїса Карман.

Цьогорічне святкування нічим особливим не відрізнялося: сопілкарі, баян, барабан, контрабас, ансамбль, хор. Одні й ті самі виконавці, змінювалися лише назви колективів. А ще невиправдано дорослі пісні у виконанні дівчаток-підлітків, типу: «Ой, мамо, на свята я не була свята. Впустила. Милого мила, а інша – вхопила». Якби не танцювальні номери та не деякі вокалісти, то вдруге на такий концерт навряд чи захотілося б прийти. Власне, і цього року глядачів було не більше сотні. Переважно це люди старшого віку.

Для дітей були батути, гойдалки, надувні гірки, солодощі. Ціни на все дорожчі, ніж минулого року.

Тим часом, в Умані відкрили оновлену центральну площу, у Христинівці виступив відомий гурт «Тінь Сонця», у Монастирищі – Дзідзьо. Було багато молоді і було весело. Можливо, шанований Олексій Юрченко, міський голова Тального й сам зібрав валізи й поїхав на концерт у Христинівку чи Монастирище, через те й не з'явився привітати громаду зі святами?!

Олександр ГРИГОРУК

Читайте також : Елегантні та яскраві: у Тальнівському ліцеї відсвяткували випускний