^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.07.2019 12:15
834 переглядів
0 коментарів
Нове кладовище у 10 гектарів коштуватиме тальнівцям 2 мільйони гривень

На минулій сесії Тальнівської міськради звучало питання про будівництво нового кладовища у місті. Депутати затвердили проект землеустрою, щодо відведення земельної ділянки площею 10 га в адмінмежах Соколівоцької сільради, за межами населеного пункту, неподалік автозаправки «WOG», для надання КП «Ритуал» в постійне користування.

Міський голова Олексій Юрченко зазначив, що проект на будівництво виготовлений, минулого року на нього виділили близько 135 тисяч гривень, але сам кошторис не зробили.

Депутати поцікавились, чи після того, коли зробили проект, його відвозили у обласний Держгеокадастр, адже часу вже пройшло чимало.

Відповідь Юрченка була небагатослівною:

- Не возили, ми наче лист туди направляли, я не пам'ятаю! До проекту треба тепер кошторис. Постараємось, щоб він нам нічого не вартував. Я не знаю, як воно буде. Ну, тоді так получилось…

Олександр Гижко, депутат Тальнівської міськради здивувався, адже ціна за проект велика – близько 135 тисяч гривень і без кошторису.

- Ми гроші виділили на проект минулого року, а ви принесли не проект, а просто малюнок, схему: алейки, будівлі. За півтора місяці, відколи він на руках, проект хтось вивчив чи дивився? – запитав депутат.

- Ніхто його не дивився, але сума на реалізацію проекту близько 2 мільйонів гривень, - відповів Юрченко.

Депутати скаржаться на те, що минулого року кошти виділяли на нормальний дороблений проект будівництва нового кладовища, а 2,5 роки чують одне й теж. Рік виготовлявся проект, тепер треба кошти виділяти на кошторис. А чи знайдуться, власне кошти, на будівництво самого кладовища невідомо, адже сума чималенька – 2 мільйони гривень.

Анна ДРАГУН

Читайте також : "Що то за компанія з 4 осіб: він, дружина брат і друг?''