У Лисянці змагались майстри ''залізної гри''

23 червня в Лисянці відбулися районні змагання з пауерліфтингу, окремих вправ та армреслінгу, організатором яких виступив відомий спортсмен, директор Почапинського НВК Єгор Стадник. Було розіграно 36 медалей та вручено 57 грамот. У змаганнях взяли участь спортсмени з Києва, Таращі, Черкас, Сміли, Умані, Жашківського, Лисянського і Звенигородського районів.

Пауерліфтинг – це силове триборство, до якого входять три вправи: присідання зі штангою на плечах, жим штанги лежачи на горизонтальній лаві, і тяга штанги — які в сумі і визначають кваліфікацію спортсмена. Переможців змагань визначали по коефіцієнту Вілкса, який дає змогу обрати переможця серед спортсменів з різною вагою.

Перше місце з пауерліфтингу виборов Олексій Бибик з Києва, який зібрав 415 кг при власній вазі 58,5 кг, друге місце в Андрія Учасова з Лисянки, а третє здобув Микола Поліщук з Жашківщини.

В окремих вправах теж була абсолютна першість. З присідання зі штангою перше місце здобув Єгор Стадник з результатом 177,5 кг, друге – Андрій Учасов з результатом 170 кг, третє у Олексія Бибика -130 кг. З жиму лежачи перше місце в Андрія Учасова – 135 кг, друге – в Миколи Поліщука- 127,5 кг, третє – в Єгора Стадника- 112,5 кг. Серед дівчат абсолютна першість з пауерліфтингу у лисянської майстрині «залізної гри» Варвари Пустільнік, яка зібрала 270 кг при власній вазі 57 кг, друге місце у її землячки Мар’яни Шевченко (222,5 кг при вазі 61,3 кг, а третє у Світлани Климанської з Жашківського району- 180 кг при вазі 49,3 кг.

– Моя мрія була виграти абсолютну першість з присідання і я її здійснив, – поділився успіхом Єгор Стадник. – Мій новий рекорд тепер – 177,5 кілограм. Дякую Володимиру Гайдамаці, Віктору Поштаренку та Сергію Фастову. Ці хлопці приїхали з Таращі, щоб підтримати спортивний дух нашого свята сили. Вдячний також Олексію Бибику, який приїхав з Києва і показав, що таке станова тяга і виборов абсолютну перемогу з пауерліфтингу.

Також змагалися і з армреслінгу, де абсолютну перемогу здобув Ігор Климанський з Жашківського району), друге місце у черкасця Григорія Чуба, а третє в Андрія Оришича із Звенигородки.