^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.07.2019 14:19
1195 переглядів
0 коментарів
Мультиварка та сковорідка знайшли своїх господарів серед передплатників ''Нового Дзвону''

Під час передплатної кампанії на друге півріччя 2019 року редакція газети «Новий Дзвін» оголосила про розіграш мультиварки. Для цього необхідно було надіслати чи принести до редакції копію квитанції на виписану газету «Новий Дзвін». 27 червня у четвер редакція газети провела розіграш у прямому ефірі на ютуб-каналі та у соціальній мережі Фейсбук й визначила переможця принципом випадкового відбору копій квитанцій. Перший приз отримала жителька села Зеленьків Тальнівського району Ганна Бабенко, другий, заохочувальний подарунок сковорідка з антипригарним покриттям поїхала до Зінаїди Білопрянич з Тального.

Того ж самого дня подарунки вручили щасливим власникам.

Серед 60 учасників розіграшу призів від «Новго Дзвону» багатофункціональну мультиварку фірми «Філіпс» виграла Ганна Василівна Бабенко – 86-річна жителька Зеленькова на Тальнівщині.

-Раніше я була читачкою вашої газети. Не вірила у розіграш, а просто виписала вашу газету й цього разу, бо «Новий Дзвін» мені подобається. Люблю читати репортажі з села, статті про людей цікавих. Коли мені соціальний працівник сказала, що я виграла мультиварку – не повірила. Вже мені колись дзвонили, що я 70 тисяч гривень виграла. Хіба це може бути правда? – розповідає жінка, додає: - Спасибі вам велике. Ще й досі не вірю.

Ділиться спогадами, як працювала у рільничій бригаді, дояркою, телятницею у колгоспі. Має племінників у селі та столиці. Зараз на пенсії, тримає город та курей. Щочетверга чекає на нашу газету.

Зінаїда Іванівна Білопрянич – 69-річна тальнівчанка, мешкає у районі Щебеневого заводу. Отримала заохочувальний приз – сковорідку.

-Раніше «Новий Дзвін» мені то дочка приносила, то купували у місті. Цікава газета, подобається читати про людей, дивитися різні фото, багато знайомих впізнаю. Дякую, не вірила, що зможу виграти приз. Сковорідка – саме те, що треба у господарстві, - розповідає жінка при зустрічі.

Про те, що виграла, дізналась від кореспондентів «Нового Дзвону», які у день розіграшу приїхали її привітати.

Пенсіонерка має двох доньок, п'ятеро онуків та правнука. До пенсії працювала на залізничній дорозі малярем-штукатуром. У будинку мешкає близько 50-років, на вулиці товаришує з усіма. Через стан здоров'я господарства як такого не має. Лише кота та кілька курок. Листоношу з газетою «Новий Дзвін» чекає щотижня з нетерпінням.

Любі читачі, ми цінуємо і поважаємо кожного із Вас! Редакція газети «Новий Дзвін» нагадує, що передплата на вашу улюблену газету триває постійно. Наступний розіграш цінних подарунків (цього разу їх буде значно більше) проводитиметься у жовтні цього року. Тому передплачуйте і читайте нас, копії квитанцій надсилайте за адресою м. Тальне, вулиця Соборна 30, редакція газети «Новий Дзвін». Нехай щастить! Ми в свою чергу обіцяємо вам нереально круті, цікаві матеріали, репортажі та актуальну інформацію.

З повагою до кожного Редакція газети «Новий Дзвін»