^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.07.2019 7:51
2641 переглядів
0 коментарів
Випуск у Катеринополі: сукні, сльози та зізнання

Щороку катеринопільчани очікують випускних вечорів, аби полюбуватися красою та молодістю. Цьогоріч у залі районного Будинку культури знову був «аншлаг». І школярі не розчарували. Вишукані сукні, вбрання. Чи не найекстравагантнішим випускником цього сезону став медаліст, син директора Катеринопільського НВК №1 Олексій Гончар, який одягнув яскраво-червоний костюм. Юнак випромінював оптимізм та впевненість. Юні леді, всі до єдиної, були чарівні. Адже головна їхня краса навіть не дороге плаття, а молодість. Втім багатьом катеринопільчанам, мабуть, надовго запам’ятатається ніжний образ Віти Грущинської, схожої на казкову Попелюшку чи Білосніжку.

2019-ий подарував Катеринополю одного золотого медаліста (Денис Селецький) і четверо срібних (Олексій Гончар, Андрій Цісельський, Яна Ситник, Дар’я Дробко). Ще один випускник подав на апеляцію. Тож є ймовірність, що на одну медаль стане більше.

– Медалі – це не головне в житті. Головне – це набуті знання та вміння реалізуватися. Хочеться побажати усім дітям щасливої долі. Хай усе в них складеться якнайкраще! Хай їхні мрії збудуться, – побажав математик з ліцею Василь Цьоменко.

Було на випускних балах всього: і радість, і сльози. Плакали і вчителі, й батьки й учні. Особливо важко випуск дається класним керівникам. Не втрималася від сліз і Ольга Глущик, яка випускала свій клас із 2-ої школи. Кожен із школяриків, що стояли півколом навпроти вчительки, відмотав із її корзинки яскраву стрічку. Потім класний керівник ці стрічки відрізала, відпускаючи дітей у доросле життя. Такий символічний жест викликав шквал емоцій і в глядачів, і в самих учасників інсценізації.

Представляючи випускників, керівники освітніх закладів намагалися про кожного сказати добре слово, підкреслити індивідуальність. Діти відплатили вчителям тим же. Кожному вручили грамоту «Зірка освіти – 2019», не забувши також про спецпрацівників: кухарів, прибиральниць, завгоспів. Були й відверті зізнання, вибачення.

– Як дуже часто ми хотіли,

Щоб ви всі раптом захворіли.

І щоб на місяць чи на рік один

Оголосили в школі карантин…

Сьогодні день останній, день прощання,

Пробачте нас за наші ті бажання, – декламували зі сцени учні.

Кожен вальс – це окрема історія. Видно, що випускники готувалися до нього з великим сумлінням. Вразили також виступи менших братиків та сестричок. А ще – пісні у виконанні медалістки Яни Ситник. Катеринопільщина в чергове довела, що це край красивих і талановитих людей.

– У житті буде всякого, але ніколи не здавайтесь, – сказала в напутньому слові директор школи №2 Лідія Мандрика, – І пам’ятайте, що вас завжди підтримають ваші батьки та ваші вчителі.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Читайте також : У Радчисі цьогоріч: 4 випускниці й 5 лелеченят