^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
21.06.2019 0:02
1178 переглядів
0 коментарів
Тальнівські боксери вийдуть на ринг у Тблісі

З 10 по 16 червня у Харкові проходив престижний турнір з боксу пам'яті видатного українського спортсмена Анатолія Климанова, у якому брали участь кращі боксери із 7 країн. На чемпіонат були запрошені 4 вихованців нашого боксерського клубу «Тріумф-Спорт» на базі Тальнівської та Маньківської ДЮСШ як кращі з усієї України. Це Роман Панько, Михайло Янківський, Владислава Солов’янова та Оксана Гончар. Всі четверо - серед призерів. Срібло привезли Владислава Солов’янова, Оксана Гончар та Роман Панько. Бронза у Михайла Янківського. Тепер спортсмени проходитимуть навчально-тренувальні збори у Івано-Франківській області та Конча-Заспі перед Чемпіонатом Європи, який відбудеться у Тбілісі на початку серпня. Кожен із них має шанс стати призером.

-Маю надію, що повернуться з Грузії наші вихованці - хлопці та дівчата - з нагородами, - говорить тренер Іван Бабой.

Паралельно в місті Умань цими днями проходив також Чемпіонат України з боксу. І не дивлячись на те, що у Харкові змагалися кращі боксери 2005 – 2006 року народження, що представляли збірну України, інші боксери (їхні однолітки) мали можливість стати призерами Чемпіонату України. Два вихованці нашого клубу також брали участь та зайняли призові місця.

Срібним чемпіоном став Олексій Цимбал з Тального, а бронзовим - Дмитро Письменний з Маньківки.

Вітаємо переможців!

-Та всі ці перемоги не реалізувалися б без фінансової підтримки наших спонсорів, за що велике спасибі. Ми дякуємо за фінансову підтримку в організації поїздки (харчування, проживання під час навчально-тренувальних зборів) підприємцям Володимиру Мовчану та Василю Сідьку, благодійному фонду «Разом з КЕРНЕЛ». Ваша підтримка дає можливість юним спортсменам розвиватися, вдосконалюватися, досягати вершин, - додав Бабой.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Нагадаємо про : Допомогу для тальнівських боксерів