^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
19.06.2019 8:34
1708 переглядів
0 коментарів
На Лисянщині чоловік незаконно захопив землі сільської громади

На території Бужанки найпривабливіше для відпочинку місце – річка Гнилий Тікич. Насправді він не гнилий, тут, після закриття місцевого цукрозаводу, доволі чиста вода, плавають лебеді, багато риби, раків. Неймовірно, але цю красу і багатства водойми вирішив «приватизувати» місцевий житель Василь Невах.

-Певне, чоловік уявив себе не менше як річковим королем, - обурюються жителі вулиць Шевченка і Прибережна В. Вдовиченко, А. Онопко, М. Кулієв, Н. Братко та інші , - як і подобає «вельможному» пану, він визначив кордони своїх володінь, як на землі, так і на воді. Незаконно захопивши землі сільської громади, побудував двометровий паркан, перекривши жителям двох прибережних вулиць доступ до річки. А охороняють його чотири величезних лютих пси. Хто все ж добереться до річки – поплавати човном, половити рибки теж не доведеться. По всій ширині річки пан Невах зробив суцільні загати зі спиляних, на обох берегах верб, і виловлює тут рибу і раків, бо ж закони йому, очевидно, не писані.

Століттями милувала око бужан ця прекрасна річка, всі вільно почувалися на її берегах, купалися, рибалили, поки не з’явився ось такий чолов’яга, який вже не перший рік тримає у напрузі і страху десятки людей. Як приборкати його нездорові апетити, як змусити дотримуватися законів? Люди чекають відповіді від місцевої влади, поліції, екологів, Держгеокадастру. «Поки що всі звертання, скарги у ці інстанції безрезультатні. Лише – відписки. Ми не знаємо, що буде далі від такого сусідства. Адже дії цього «мокрого короля» непередбачувані, і небезпечні. Але кожному терпінню приходить кінець і відповідати рано чи пізно доведеться», - бужани втомилися чекати «дій» від влади і налаштовані рішуче покласти край проявам свавілля на своїх вулицях.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також: На Лисянщині голову сільської ради притягнуто до відповідальності