^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
19.06.2019 8:30
1084 переглядів
0 коментарів
Олексій Юрченко відмовився ставити на голосування питання будівництва дитячого центру

На сесії Тальнівської міської ради, яка відбулася 12 червня, міський голова Олексій Юрченко відмовився ставити на голосування пропозицію депутата Олександра Гижка стосовно будівництва в місті дитячого розважального центру.

Ідею будівництва такого центру запропонував у Фейсбук юрист міськради Володимир Володін після того як редактор «Нового Дзвону» Анна Драгун виставила фотографії занедбаного дитячого майданчика на Співочому полі.

«Пропоную Вам вийти до депутата міської ради з пропозицією виділити кошти на будівництво в м. Тальне дитячого розважального центру. Голова комісії ЖКГ Накопюк В., голова фінансової комісії Михальченко. Я навіть їм підготовлю проект рішення, хай приймають, я за це всіма чотирма», – написав Володін у Фейсбук.

Це було за 10 днів до початку сесії. Втім, під час пленарного засідання у посадовця думка змінилася. Він проти того, щоб на сесії розглядали його пропозицію у соціальній мережі. Тому коли депутат Гижко запропонував підтримати його звернення, міський голова виступив категорично проти:

«Я не буду такого ставити на голосування! Не видумуйте», – підсумував він.

Та це і не дивно, адже на будівництво потрібно не тисячі, мільйони гривень, яких у бюджеті просто нема. Тому депутати порадили посадовцям міської ради бути відповідальними у своїх виступах, дописах та коментарях у Фейсбук.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Фото з інтернету

Читайте також: Міський голова не пам'ятає, чи підписував бухгалтерську книгу