^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
13.06.2019 9:47
1331 переглядів
0 коментарів
Лисяни власним коштом будують храм Покрови

У Лисянці повним ходом йде спорудження церкви Покрови Пресвятої Богородиці ПЦУ. Щодня на будівельний майданчик приходить 10-12 осіб бажаючих допомогти у міру своїх сил бригаді місцевих мулярів, які вирішили пожертвувати своїм часом і заробітками заради святої справи.

-Дякувати Богу, закінчили найбільш трудомістку роботу - укладку фундаменту з каменю, далі справа піде швидше – виганятимемо стіни з цегли. Маємо її вже 40 тисяч штук, гадаємо, що вистачить, - розповів священик, отець Іван Мазур. – Кошти нам приносять, передають, надсилають усі небайдужі. Не лише віряни нашої церкви. Нещодавно зі Львова передали 35 тисяч гривень. Та головне, що люди, які так довго чекали своєї української церкви, повірили, що вона таки постане у богоугодному місці на вулиці Тракторній у Лисянці, де громада купила земельну ділянку. Для цього вони й приходять, працюють весь світловий день, не беручи за це ні копійки.

Майстри Віталій Єжель, Василь Чередник, Михайло Березовчук, Сергій Якубенко, Олександр Яровий, Олександр Чередник із особливим настроєм і трепетом кладуть кожен камінь, цеглину, розуміючи, що це перший храм у селищі, який будується не за рахунок колгоспів, організацій, як було раніше, а лише на добровільні пожертви людей. Прикметно, що підсобниками у них переважно жінки – Раїса Грушова, Тетяна Якубенко, Ольга Масло, Лідія Соколовська, Надія Мартиненко, Надія Зінченко. Вони носять важкі відра з розчином, подають будівельні матеріали, варять обіди. І як після цього не повірити, що храм – буде. Цього дуже хочуть і вони і Бог.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також : Лисянські депутати змагались в обласній Спартакіаді