^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
12.06.2019 10:25
1420 переглядів
0 коментарів
''Цілу ніч я черпала воду з підлоги, аби не залило сусідів''

У Ватутіному квартиру пенсіонерки Валентини Бачун заливає під час дощів. Живе на 3-ому поверсі. На початку травня, під час потужної негоди, жінці довелося всю ніч не спати й прибирати потоп. Постраждала звернулась до підприємства, яке має обслуговувати її будинок. Просила полагодити проблемне місце. Їй відмовили, мотивуючи відсутністю коштів і порадили звертатися до міського голови.

-Перший раз дощ йшов – залило, другий – залило, - бідкається Валентина Лазарівна. – Востаннє це сталося 2 травня. Цілу ніч я черпала воду з підлоги, аби не залило ще й сусідів. Після першого разу я пішла в наше ЖКО писати заяву. Сказали чекати на майстра. Той прийшов, подивився й каже: «Я знаю що це таке. Тече по карнизу. Що робити, не знаю. До нас не звертайтесь, бо на ремонт не маємо грошей. Звертайтесь до мера».

Найбільше страждає кухня у квартирі жінки. Під час зливи вода бігла зі щілин у стелі й навіть по люстрі. Шпалери почали відклеюватися від стін, а ті вже вкриваються пліснявою.

Почувши відмову допомогти, пенсіонерка попросила захисту у місцевих депутатів.

-Я викликав працівників обслуговуючого будинок підприємства, - пояснює депутат Ватутінської міської ради Євген Підцерковний. – Ті приїхали й сказали, аби я не сунув носа. Мовляв, не розбираюся в цих питаннях. Хоч спеціальної освіти будівельника не маю, але за свій вік звів не один будинок. Я запропонував варіант: нехай нададуть мені «автовишку», матеріал і я сам усе зроблю. Якщо після цього текти не буде, то всі ті майстри звільняться з роботи. Після цього вони змінили суть розмови. Почали запевняти, що потрібен капремонт даху, а не це немає коштів. Хоча у цієї жінки ніде по квартирі не затікає, окрім кухні. Вона хоче, аби це прибрали. Протягом вже 50 років справно платить за їхні послуги .

Щомісяця Валентина Бачун сплачує 207 гривень за послуги утримання будинку. Після втручання депутата їй пообіцяли якнайшвидше виправити ситуацію.

-Ми вже замовили матеріали, - каже керівник ватутінської управляючої компанії ЖКО Олександр Костіков. - Привезуть метал, ми його погнемо так, як треба. Після цього будемо займатися монтажем. Та це не одного дня робота. Коштуватиме приблизно 15 тисяч гривень. Там потрібно робити капітальний ремонт даху. За рахунок квартиронаймачів його виконати ми не можемо. Там «вилізе» велика сума. Тому ми її лише підлатаємо.

Костіков скаржиться на власника магазину, який працює в проблемному будинку. Каже, має заплатити частину вартості ремонту. Бізнесмен нібито відмовився це робити. Якщо й після ремонту грошей не буде, керівник управляючої компанії збирається повертати їх через суд.

Анатолій БУЗИНА