^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.06.2019 14:45
347 переглядів
0 коментарів
Веселокутські школярі побували у Києві

Сільський голова Веселого Кута на Тальнівщині щороку дбає про літній відпочинок дітей у шкільному таборі. От і цього року вирішили повести дітей на екскурсію у Київ. На святі Останнього дзвінка було звернення до місцевих сільгоспвиробників про фінансову допомогу на організацію дитячого оздоровлення й відпочинку. Ніхто не відмовив. Залишалося знайти відповідний транспорт. Тоді керівник шкільного табору Валентина Колісніченко звернулася до начальника відділу освіти Лариси Коваль, щоб виділили шкільний автобус. Але отримала відмову, оскільки шкільний автобус не може виходити за межі області. Тоді звернулися до Віталія Накопюка, керівника Тальнівського ПрАТ «АТП 17137», бо саме ця організація має ліцензію та всі необхідні документи для перевезення дітей.

5 червня о 5.30 ранку автобус із 33 дітками, трьома супроводжуючими вчителями і, звичайно, із ініціатором поїздки сільським головою Павлом Козаченком вирушив до столиці. Діти відвідали Державний музей авіації України імені Антонова, що знаходиться поблизу аеропорту «Жуляни». Звичайно, територію у 20 гектарів діти не обійшли, та із задоволенням сфотографувалися у кабіні пілота пасажирського літака. Хлопці з цікавістю розглядали вертольоти, винищувачі, ракетоносці. Наступним пунктом екскурсії став Національний музей історії у Другій світовій війні. Діти відвідали виставку бойової техніки та озброєння, меморіал.

Учителі, батьки та діти висловлюють подяку керівнику СВК «Веселий Кут» Ігорю Стеценку, який надав найбільшу фінансову підтримку на організацію екскурсії. Не відмовив також Ігор Новак (ПП «Дронго») та товаровиробники сусідньої Шаулихи: Віктор Маленко, Василь Хмельницький, Мотрона Нещадим. Адже діти з Шаулихи навчаються у Веселокутській школі. Щире спасибі водіям АТП та його керівникові Віталію Накопюку за організацію перевезення школярів. Екскурсія виявилася повчальною та сподобалася дітям.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також : Випускникам із Зеленькова вручили книги, календарі та грошові подарунки