^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
11.06.2019 11:25
4043 переглядів
0 коментарів
У Легедзиному румуни випустили понад 80 тисяч голубів

Зранку 11 червня понад 80 тисяч голубів випустили румуни в небо над Легедзиним Тальнівського району. Це вони роблять вдруге за три роки. Птахи, як і 29 травня 2016 року, взяли курс на південь.

«5.40. Прокидаєшся від явно матюків під вікном, причому явно не солов'їною. Але точно матюків. Чути по інтонації. І смакуванню окремих фраз. Ідентифікується безпомилково. Повертаєшся в 2016. Все було точно так… Машини, правда, інші. Значно більші. Голуби ті самі. З крилами. Окольцовані. 82300. Сказати, що шок - не сказати нічого. Чому тут? Знову через пів-Європи, знову в Легедзине і знову за 40 метрів до моєї хати?, – пише у Фейсбук житель Легедзиного Микола КУЛИК. – Випадковістю це бути не може ніяк. Напрошується визначення – "закономірність".

Директор Державного історико-культурного заповідника «Трипільська культура» Владислав Чабанюк не знає чому румуни випустили голубів над трипільськими поселеннями.

Телефоную до сільського голови Легедзиного Сергія Гульченка за коментарем. Каже, що вперше чує. Обурюється, адже румуни мали б офіційно попередити владу про експерименти, які можуть завдати шкоди птахам, тваринам і довкіллю.

«Не розумію, як так могло статися, але коли повернувся додому, в зубах песика, німецької вівчарки Маргоші, був окільцьований голуб. У вольєрі. Собаче блюдо румунської кухні. Мо, плата за оренду території», – завершив свій допис Микола Кулик.

Олег ШАТАЙЛО

Для перегляду відео натискайте ТУТ.

Фото і відео Миколи Кулика

Читайте також: 12 тисяч голубів літали над Леґедзиним