^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.06.2019 21:17
1970 переглядів
0 коментарів
На Тальнівщині дощ змив дороги

8 червня на Тальнівщині негода завдала чималих збитків. Град побив городину в Тальному, Зеленькові, Довгенькому та інших селах району.

– У Тальному раптово потемніло. Лило, як з відра. На околиці Тального, по Майданецькій, проїхати важко було, з поля на дорогу прямо болотяні річки текли, – розповідає Василь Поліщук з Тального. Негода його застала в дорозі, коли їхав до батьків.

Тальнівчани у соцмережах активно ділилися фотографіями та враженнями від негоди. Людмила Довжук опублікувала у Фейсбук фотографії кладки через Гірський Тікич. До неї не можна було пройти не замочивши ноги. Під берегом води по коліна. Але жінка на це дивиться з оптимізмом. «Зате лебедів можна годувати прямо з кладки», пише вона під фото.

Та такий настрій не у всіх. Сильна злива змила асфальт на вулиці Юрія Паращука, на Парковій повимивала рівчаки. Знову на Святотроїцькій величезна калюжа. Ми вже писали, що тут вода постійно збирається. Тоді міська рада запевнила, що проблему усунули. Як бачимо, ненадовго.

«Вулиця Майданецька у м.Тальному після дощу. Голова вуличного комітету і жителі вулиці стурбовані ситуацією, яка склалася в результаті дощу. Жителі двоповерхових будинків, що в кінці вулиці, не могли добратися додому. Затопило город, підвал і знесло тин, розмило ґрунт у будинковолодінні №146. Люди потребують допомоги. Такого до цього часу не було. Рік назад міська рада без погодження з вуличним комітетом за 28 тис. розгорнула узбіччя вулиці Майданецької, тепер воду з поля нічого не затримує. Потрібно вжити термінових заходів для забезпечення безпеки життєдіяльності людей. Депутат міської ради Олег Сноз на прохання голови вуличного комітету одразу прибув на місце і пообіцяв посприяти жителям», – написала тальнівчанка Ольга Котенко у Фейсбук і проілюструвала допис фотографіями.

Та чи не найбільше постраждала дорога в Папужинцях.

«Вперше в житті зіштовхнувся з таким аномальним явищем, – зізнається у Фейсбук Владислав Москаленко. Чоловік їхав у село до бабусі. – Дорога до самої хати лежала через асфальт, але після сильного двохгодинного дощу, асфальту як і не було. Наступив апокаліпсис, дороги немає, світла немає, зв`язку немає, телефони розрядженні, ще й субота вихідний… Американське кіно відпочиває».

За кілька днів до цього негода рвала греблі та залишила без світла села в Уманському, Маньківському та Кам`янському районах. А гідрометцентр по Черкасах та області оголошував штормове попередження.

Анатолій ГЕРАСИМЕНКО

Нагадаємо про: Затоплені вулиці та частково зруйнована дамба, – наслідки негоди на Черкащині