^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.06.2019 18:23
2855 переглядів
0 коментарів
Через бездіяльність голови РДА Любомської Тальнівщина залишилась без державних інвестицій

Кабінет Міністрів України затвердив Перелік інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, в тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2019 року. Суми з державного бюджету на це просто вражаючі.Усього – 131 372,333 тис. гривень (115 013,19 тис. – загальний фонд, 16 359,143 тис. – спеціальний фонд).

І скільки ви думаєте з цих 131 мільйона перепало Тальнівському району чи Тальнівській ОТГ? Правильно нуль цілих, нуль десятих. Про нас у тому переліку і слова нема. Хоча список районів Черкащини у які мають зайти інвестиції чималий. Наприклад, на комплекс заходів із забезпечення якісною питною водою сільських населених пунктів Черкаської області передбачено 6079,337 тис. грн., а на капітальний ремонт переливної греблі на річці Тясмин (Смілянське водосховище) – 1198,485 тис. Хочете ще прикладів? Будь ласка: наші сусіди з Христинівки не полінувалися і «вибили» для себе – 3827,195 тисяч інвестицій; із Монастирища – 1782,538 грн; на Уманський район – 469,604 грн. Ознайомитись із переліком інвестицій можна у Постанові КМУ від 15 травня цього року «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, в тому числі тих, що фінансуються з метою погашення кредиторської заборгованості, зареєстрованої органами Державної казначейської служби станом на 1 січня 2019 року», або в «Урядовому кур’єрі» за 27 травня цього року.

Пані Любомська і пан Юрченко, от скажіть хіба у нас по місту і по селах нема проблем із водогонами і мережами водопостачання? Чи може вже вирішили усі проблеми із КП «Водоканал»? Чому наших об’єктів нема у тому переліку? Можливо ви забули, але державний бюджет ще з 2015 року має 350 тисяч гривень дебіторської заборгованості перед Тальнівським АТП 17137.Це без індексації. Чому б за рахунок цих коштів не залатати якусь із дир.

Хто добивається, тому дають гроші, навіть на розвиток, а у нас неповороткаголова адміністрації, яка, схоже, не здатна вирішити жодну з проблем району. Куди вже їй відірватися від керівного крісла, щоб підготувати і відвезти у область документи на залучення інвестицій у район.Майже не щотижня Валентина Любомська виїжджає у Черкаси на свята, концерти та ювілеї. Після урочистої частини, разом зі свитою святкування переноситься у придорожнє кафе «Затишок», що по Смілянському шосе. Не до інвестицій нам панове! Звичайно, адже тут потрібно вмикати мізки, а це складніше, ніж фотосесії і демонстрація новеньких суконьок. До того ж, забирає кучу часу і нервів. Куди простіше взяти кредит на зарплати, премії та відпускні, а ремонт вулиць і водогонів зачекає.

Таке враження, що у Любомської та Юрченка на п'ятій точці виросли залізні зуби, якими міцно тримають посадові крісла і не хочуть їх відпускати.

Олексій НЕЖУРБІДА

Читайте також : "Якщо немає де позичити грошей, приходьте у райраду''