^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
10.06.2019 16:14
1318 переглядів
0 коментарів
Випускникам із Зеленькова вручили книги, календарі та грошові подарунки

7 дев’ятикласників Зеленьківської школи отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту. Попри зливу й град, привітати випускників прийшли понад сотню односельців.

– У нас навіть на сільську сходку стільки не приходить, – хвалиться святково вбрана селянка.

І дійсно у залі сільського будинку культури майже всі місця зайняті. Перед початком заходу на передньому плані сцени – коровай на рушнику, позаду – сім гарних м’яких стільців.

О шостій вечора до зали, через «живий коридор» з батьків, які тримають над головами рушники, заходять святково вбрані випускники. Представляючи, ведуча добирає теплі слова кожному з них:

– З тонким почуттям прекрасного,відмінниця навчання, талановита дівчина – Вікторія Звіряка; привабливий, сором’язливий, добрий і щирий – Олег Бондар; серйозна, відповідальна, життєрадісна, відмінниця навчання, учасниця та переможниця багатьох конкурсів та олімпіад – Вікторія Сапата; симпатичний, щирий, ввічливий, добросовісний, завжди привітний та усміхнений – Максим Бондар; мила, совісна, красуня і розумниця, відмінниця навчання,призер багатьох конкурсів та олімпіад – Іванка Кузло; відповідальний, справедливий, по-дорослому хазяйновитий – Владислав Коваль; скромна і совісна, симпатична і лагідна, працьовита – Маша Погребняк.

Директор школи Людмила Звіряка зачитує наказ, а класний керівник Валентина Євичук вручає випускникам свідоцтва про базову середнюосвіту. Після кожного вручення, учнівський комітет, батьки, рідні, друзі та знайомі по черзі виходять на сцену, щоб привітати свого випускника з отриманням першого документа про освіту. Кожний з букетом квітів. На екрані фотографії із шкільного життя випускників.

Особливо зворушливим був виступ меншого брата Максима Бондаря. Хлопчик присвятив братові вірша.

Із 7 випускників, 3 відмінниці отримали свідоцтва з відзнакою.

По завершенні вручення документів, директор школи Людмила Звіряка, перша вчителька Ірина Поліщук,класні керівники Олена Тирса, Юлія Безрідна, Валентина Євичук привітали випускників та, як і годиться, сказали напутнє слово. Діти на знак вдячності обмінюються з педагогами квітами і подарунками.

– Це єдиний клас на моєму пам’ятку, де всі до єдиного діти були задіяні у художній самодіяльності. Дівчата – у танцювальному колективі «Дивоцвіт», вокальному гурті «Козачка», а хлопці у духовому оркестрі, – наголошує директор сільського будинку культури Ганна Караульна. –Прийшли ці діти в сільський будинок культури в 1 класі і 9 років, незважаючи на те, що ми танцювали і босі, і в кожухах, осилювали красу танцю. Із розповідей Володимира Івановича знаю, що у хлопців губи примерзали до мундштуків, бо холодно було грати. З цими дітьми ми неодноразово перемагали на районних оглядах, їздили на обласні конкурси. Приїжджали з непоганими результатами. Вітаю вас з цим днем і рекомендую ніколи не соромитися свого таланту. Де б ви не навчалися, завжди кажіть: «Я – танцювала», «Я – духовик». Ці уміння, переконана, у житті вам знадобляться.

Ганна Костянтинівна вручила подяки за активну участь у художній самодіяльності села кожному випускнику та колишній учениці Зеленьківської школи Анастасії Сокуренко, яка в цьому році закінчує Тальнівський економіко-математичний ліцей.

Привітала випускників і Зеленьківська сільська голова Валентина Деркач.

З усіх сільгоспвиробників, які мають землі у Зеленькові привітати школярів прийшли лише представники ПСП «Зеленьківське» Наталія Винник та ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія» Микола Гурбич і Віталій Іщенко.

– Сьогодні у вас перший, але сподіваюся, не останній випускний. Він найпам’ятніший, бо виводить вас у велике життя. Ви багато протоптали стежок до школи, але перед вами відкривається дуже багато доріг, – каже Віталій Іщенко. – Від імені генерального директора ТОВ «Об’єднана сільськогосподарська компанія» Ігоря Валерійовича Новицького та і від себе особисто бажаю вам зробити правильний вибір і обрати професію, яка приноситиме задоволення. Хай вам завжди посміхається удача.

Віталій Іщенко та Микола Гурбич за дорученням керівництва «Об’єднаної сільськогосподарської компанії» вручили випускникам книги, календарі та грошові подарунки.

Цього дня батьки на сцені стелили до ніг випускників рушники на щастя, на долю, на удачу, на здійснення мрій, науспішне життя і добробут. А ще вальсували з дітьми і говорили добрі слова, засіваючи зерном.

На завершення першокласники запросили цьогорічних випускників на свій випускний, який відбудеться 2028 року. Вручаючи запрошення, до кожного зверталися по імені та по-батькові.

Олег ШАТАЙЛО

Нагадаємо : ''Об'єднана сільськогосподарська компанія'' привітала випускників Зеленькова