^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
09.06.2019 18:00
1436 переглядів
0 коментарів
У річку Рось потрапила 1 тонна хімічних препаратів

Аварія сталася 9 червня у селі Збаржівка. На території Погребищенського району, Вінницької області, загинула риба та всі мешканці водойм, повідомляє "Прочерк".

"Через 10-12 годин інсектицид досягне Білоцерківщини. Прошу повідомити всіх мешканців про заборону вилову риби, купання та випасу худоби в акваторії річки Рось", - зробив термінову заяву в.о. голови Білоцерківської районної державнох адміністрації Юрій Савчук.

Інсектицид - хімічні препарати для захисту рослин від шкідливих комах. Для людини і тварин він надзвичайно шкідливий. Тривалість дії інсектицидів на рослинах або в організмі тварин триває від одного дня до декількох років.

Інформація про забруднення річки Рось підтверджена посадовцями Корсунь-Шевченківської райради.

Корсунь-Шевченківська райдержадміністрація, районна та міська ради звертаються до населення та наполегливо рекомендують: не купатися в річці Рось, не напувати з водойми худобу, не виганяти домашніх птахів на річку, не рибалити.

Ситуація контрольована, зазначають в РДА, однак є вірогідність тимчасового припинення водопостачання на місто Корсунь-Шевченківський. Тому користувачам послуг міського водогону варто зробити запас води на декілька днів.