^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
07.06.2019 14:10
417 переглядів
0 коментарів
Краєзнавець із Звенигородки став почесним жителем Тального

Виконком Тальнівської міської ради вніс до Книги пошани міста Тальне заслуженого працівника культури України, краєзнавця Вадима Мицика.

Вадим Федорович майже 30 років працював директором Тальнівського музею історії хліборобства та був режисером народного аматорського фольклорно-етнографічного гурту «Оріяни» Тальнівського районного будинку культури. Пропагує народно-обрядову культуру та пісенне багатство жителів Тальнівщини. Почесний член тальнівського районного літературно-музичного об’єднання «Передзвони».

За просвітницьку роботу етнограф і фольклорист отримав звання почесного краєзнавця України, лауреата премій імені Михайла Максимовича, Івана Нечуя-Левицького, Вікентія Хвойки.

Мицик – кандидат в майстри спорту, багаторазовий чемпіон і рекордсмен України серед ветеранів з бігу на різні дистанції, учасник чемпіонатів світу та Європи 1999-2004 років.

Зауважимо, перед виконкомом відбулося засідання комісії з визначення осіб для занесення до Книги Пошани міста Тальне на якій одноголосно підтримали кандидатуру Вадима Мицика.

Олег ШАТАЙЛО

Читайте також : На Тальнівщині обдарованим дітям вручили грошові винагороди та книги від підприємця