^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
07.06.2019 8:39
1239 переглядів
0 коментарів
Олег Бойко просить захистити родину та музей

Відомий на Звенигородщині волонтер та музейник Олег Бойко звернувся до Президента України Володимира Зеленського. Чоловік просить захистити його та родину від кримінальних переслідувань. На його думку, черкаські правоохоронці безпідставно відкрили справу проти нього та дружини. Їх звинувачують у нібито шахрайських діях із майном та документа військового музею «Шампань».

«Оскільки я опираюсь рейдерству перевертнів в погонах, музей, який приймав 120000 відвідувачів на рік, мав друге місце по рейтингу та отримав міжнародний статус - було півтора роки тому спалено. Врятуйте мою сім'ю та мій музей! Просто треба забрати матеріали справ з Черкас в інше місце. Можливо ще залишилися справжні правозахисники», - йдеться у дописі Бойка.

Наразі Олег Бойко перебуває у столичному медичному закладі. Там має пройти психіатричний огляд. У попередньому висновку експертизи чоловіка визнано психічно нездоровим.

-Майже місяць сиджу тут. – пояснює Бойко. – Перед цим підробили результати психіатричного огляду. Мені призначили опікуна. Ним є мій середній брат. Він підписує всі документи зараз. За клопотанням правоохоронців, мене помістили у клініку на термін до 70 діб. Поки жодних маніпуляцій медики не роблять. Підозрюю, це зробили для того, аби на час моєї відсутності поліція могла б чинити беззаконня далі. Цікаво, що проти мене та родини йде шалений тиск, а на ті заяви, які писав я – реакції нуль.

Скільки ще доведеться просидіти у лікарні, Бойко не знає.

Нагадаємо, між засновниками військового музею «Шампань» Олегом та Русланом Бойком вже кілька років точаться скандали навколо права власності. Наприкінці січня цього року Олегу Бойку та його дружині правоохоронці вручили підозру про злочин. Планували вилучити та передати його брату Руслану бронетехніку. Музейник вчинив стрілянину по працівниках поліції. За його словами, таким чином хотів привернути увагу суспільства до своєї проблеми. Його посадили до СІЗО, але вже скоро випустили. Під стінами черкаського Будинку правосуддя тоді зібралася понад сотня протестувальників, які вимагали дати волю волонтеру. Наразі тривають суди.

Анатолій БУЗИНА

Нагадаємо : Власника музею ''Шампань'' звільнили з-під варти