^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
06.06.2019 11:36
898 переглядів
0 коментарів
Тальнівці побували фестивалі фарб і танцю в Умані

Цими вихідними до Міжнародного дня захисту дітей у місті Умань проходив IV Всеукраїнський фестиваль фарб та сучасного танцю під відкритим небом HOLI DANCE. З кожним роком його популярність зростає. На цьогорічний фестиваль з’їхалися 31 колектив із 27 міст України. За два дні свято відвідали 8000 гостей. Фішкою його є битва фарбами, що дуже подобається дітям. Більше 500 кілограм фарб було використано цими днями. Стадіон, де відбувався конкурс, перетворився на різнобарвну палітру кольорів.

Тальнівські хореографічні колективи - ГО студія «Енергія» Ірини Присяжнюк та «Фантазія» і «Арабеск» Людмили Бабой - також брали участь і отримали море позитиву, драйву й гарного настрою. 1 червня вихованці студії «Енергія» вибороли 1 місце за колективний танець «Піратки» та «Єгипетські таємниці». 2 місце - малята «Курочки», «Веселі леопарди», «Вітер змін». 3 місце – «Калина». У сольних виступах володарками 1 місця у своїх вікових категоріях стали Кароліна Бузівська, Софія Кихтенко, Яна Луценко, 2 місця – Катя Лісова, Поліна Лук’яненко, Вероніка Сімбірьова та дует «Скорпіони» у складі Поліни Лук’яненко й Вероніки Сімбірьової.

Вперше побували на фестивалі й учасники хореографічних колективів «Фантазія» та «Арабеск» Людмили Бабой. Всього 130 учасників від 4 до 14 років. Всі 6 хореографічних композицій колективу «Арабеск», представлених першого конкурсного дня , журі відзначили призовими місцями. 1 місце – «У ритмі танцю» (менша вікова категорія), 2 місце – «Міккі Мауси», «Модники»(наймолодша вікова категорія), 3 місце – «Україночки», «Байкери», «Армія»( середня вікова категорія).

У неділю 2 червня свої танцювальні здібності демонстрували учасники колективу «Фантазія» й вибороли такі призові місця: 1 місце – «Bright girls» (середня група), 2 місце – «Дівич-вечір» (старша група), 3 місце - «Веселі мишенята» та «Сонячна Україна». Крім того,72 учасники «Фантазії» виступали на святі Морозива, що був у програмі фестивалю, з флешмобом «Татанці».

Для учасників і гостей фестивалю було споруджено цікаві розважальні локації, фотозони, атракціони. А також мехенді, розіграші, подарунки для всіх бажаючих. Діти розважились на славу.

Учасники, батьки та керівники колективів дякують міському голові Олексію Юрченку, начальнику відділу освіти Раїсі Карман та в.о. начальника відділу культури Віталію Шуляку, директору музичної школи Тетяні Безпалій за організацію безкоштовного транспорту для поїздки.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також : На Тальнівщині відсвяткували День прикордонника