^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.06.2019 19:50
2046 переглядів
0 коментарів
Чи відремонтують одну з найгірших доріг Тального?

Цього року ремонту доріг у Тальнівській громаді ще не було, якщо не брати до уваги облаштування 2-х міських вулиць білощебеневим покриттям. Жителі громади постійно нарікають, що біля райавтодору проїхати не можна, яма на ямі. Постійно ламаються машини, на ремонт яких власники автівок витрачають кільканадцять тисяч гривень за раз. Мабуть, найприбутковіший бізнес у Тальному – вікриття СТО.

– Минулого тижня, як дощ з градом ліпашили, вскочив переднім лівим колесом в яму. Колесо буквально розрубало. Вивалив за покришку 700 гривень. Це без витрат на шиномонтаж, – бідкається Іван Мельниченко, таксист зі стажем. – Там, біля РЕМу, ями не перший рік. Хіба не можна залатати? Є у нас міський голова Олексій Юрченко, чи немає? Скільки років їжджу, не пам'ятаю, щоб там колись дорогу хто-небудь ремонтував. Хоча сам Юрченко, йшовши на посаду навішав нам локшину, що відремонтує місцеві дороги. Але розумію, у тому ж напрямі він не їздить, точніше не проходить. То й не болить. А мені як батьку трьох дітей, треба вивалити за ремонт вбитої автівки, а дітям на одяг, розваги та солодощі залишається крапля у морі, - нервово курить, стримує емоції, щоб не залаятись. –Коли проїждаєш там, починаєш вірити у Бога і молитись, - додає Мельниченко.

Прокоментувати ситуацію з ремонтом доріг ми попросили Ларису Макеєнко, начальника відділу ЖКГ, благоустрою, інфраструктури Тальнівської міської ради.

– 7 червня має відбутися тендер на проведення капітального ремонту вулиці Гагаріна – від перехрестя вулиць Майданецької і Гагаріна, повз райавтодор, ринок і до знаку «Тальне», що на межі із Здобутківськими землями. Переможець тендеру має спочатку залатати ями, після чого, відразу, нанести новий шар асфальту по всьому відрізку дороги, – говорить посадовець.

Капітальні ремонти міських доріг мали б уже розпочатися. Лариса Макеєнко каже, що міському бюджеті на це передбачено 2 мільйони 480 тисяч гривень. Очікує на роботи і райавтодор. Його працівники третій місяць працюють без зарплат.

– Переможцем тендеру на капітальний ремонт частини вулиці Свободи, від перехрестя вулиць Майданецької і Гагаріна до магазину «Стандарт», виграв Тальнівський райавтодор. Втім ватутінський підприємець Климчук уже вдруге подає результати на оскарження. Цього разу їх мають розглянути в Антимонопольному комітеті. Результат буде відомий після 5 червня, – коментує Макеєнко.

У секторі ЖКГ кажуть, що найближчим часом має розпочатися ремонт частини вулиці Майданецької (від повороту на Самойлова і до знаку «Тальне» в сторону Майданецького). Тут залучені державні гроші. Міська рада співфінасує лише 10% коштів і виготовлення проекту.

На останній сесії міськради пропонувалося зняти кошти передбачені на білощебеневе покриття, щоб залатати інші дірки, які виникли під час господарювання Юрченка.

Редакція газети «Новий Дзвін» обіцяє тримати на контролі хід виконання робіт та надавати фото звіт.

Марина КАМІНСЬКА

Читайте також : ''Негодою міст знесло, скоро не лише проїхати, а й пройти буде не сила''