^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.06.2019 12:58
428 переглядів
0 коментарів
У День захисту дітей звенигородські школярі побували у Межигір'ї

Бажання учнів звенигородських міських шкіл №3, №5, імені Тараса Шевченка та школи-інтернату – спортивного ліцею побувати в Національному парку «Межигір’я» - колишній резиденції Віктора Януковича втілив у життя голова благодійного фонду «Cприяння батьківщині Тараса Шевченка» Євгеній Петров. Минулої суботи, у День захисту дітей трьома комфортабельними автобусами школярі вирушили до Нової Петрівки Вишгородського району на Київщині, де й розташований парк. Супроводжували їх вчителі, медпрацівники та сам благодійник. І хоч цього ранку при в’їзді до парку утворилася довжелезна черга, звенигородчани за попередньою домовленістю Євгенія Петрова безперешкодно потрапили до «Межигір’я», де їх зустрічала голова Всеукраїнського благодійного фонду «Матері за мир» Віра Швед - одна з організаторів дитячого свята, яке розпочалося тут з концертної програми. Подякувавши їй та вручивши після завершення концерту свої малюнки, виконані вихованцями школи-інтернату, звенигородські школярі побували у найбільш цікавих місцях парку. Зокрема, вони пройшли VIP-територією, де розташовані перша резиденція, античний куточок, відома Хонка, каскад водоспадів та штучні озера з фореллю та іншою екзотичною рибою.

Як дізналися діти, на ці об’єкти при правлінні Януковича було витрачено чималі кошти. Лише для облаштування так званого «клубного будинку», котрий також називають «Хонкою» - від назви фінської будівельної фірми Honka, котра будувала його з екологічно чистої деревини, протягом 2009-2010 років були завезені матеріали на суму 76 мільйонів гривень.

Не проминули юні екскурсанти й зоопарку, де знайшли притулок дикі кабани, муфлони, благородні олені, лами, різні підвиди страусів, цесарки, павичі, багато інших тварин і птахів. А дехто навіть встиг побачити своєрідну колекцію Януковича, яка нараховує понад 40 одиниць техніки, серед яких не тільки легкові автомобілі престижних марок, а й військові машини, вантажівки та мотоцикли.

Та не менше дітей вабила природа «Межигір’я», казкові зелені алеї, де навіть не відчувалося тогоденної червневої спеки, рідкісні дерева та квіти. І все ж для повноти отриманих вражень, вже повертаючись до Звенигородки, вони побажали відвідати один з «Макдональдсів».

Ну як тут відмовиш?

Михайло НЕЧАЙ

Нагадаємо : Святкування Дня міста у Звенигородці переноситься на місяць