^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
05.06.2019 9:59
1292 переглядів
0 коментарів
''Якщо немає де позичити грошей, приходьте у райраду''

Стаття «Близько 1 мільйона гривень зарплатні отримали у Тальнівській райраді за 4 місяці» набула неабиякого розголосу у соцмережі Фейсбук. Тому публікуємо коментарі активних користувачів з мережі, які так емоційно реагували на матеріал.

Валентин Дегодій пише: «Разом з мером на Бабани»; Віктор Слиновенко: «В газеті пишуть, у фейсбуці хают, а вона тішиться. Може нехай відзвітується перед людьми на загальних зборах. Якщо ні, гнати разом з підлабузниками геть із району».; Наталія Зайкіна: «Може у райраду по черзі всі, щомісяця…А що»; Валентина Гордієко: «Да, але чому немає коштів на інсулін. Є на премії, на оздоровлення шановних (трударів), а для хворих немає. Блін зла не хватає»; Марина Ковбаса (Бандура): «Зашибісь…»; Галина Люся: «Ахрєнєть»; Любов Слободяник: «Свині»; Таміла Колодязева: «Інсулін проплатіть…»; Влад Буйновський: «Це зарплата Кобалєва за 2 робочих дні (НафтоГаз)»; Наталя Малинка: «А моста не можуть поремонтувати, і автобуси уже б поміняли заради пенсіонерів і дітей»; Таня Мацола: «Такі «оздоровчі», ніби працюють на шкідливому для здоров'я виробництві»; Наталія Лисовська: «Зажерлися работнічки! Вкалують!»; Валерій Нестеренко: «Можливо Тальнівщина процвітає: скрізь робочі місця, достойна заробітна плата – простим людям хороший соціальний пакет. Хороші дороги, усе працює, скрізь чистота. Впевнений що такого немає. То за що така здорова зарплатня у Тальнівській райраді???»; Микола Когут: «Можливо пора розігнати райраду. Для чого у районі дві влади, а толку-то…»; Олена Косіорек: «А морди не тріснуть?!»; Григорій Черепенко: «Яка користь з цієї писанини?»; Таня Мацола: «Люди хоч знають як живуть керівники»; Людмила Нестеренко: «Як не соромно їм отримувати таку зарплату»; Броніслава Притула: «Чому дозволяють депутати райради творити таке неподобство?»; Тетяна Гулевата: «За ті податки, що ми з вами платимо. Гнати у шию, бо в нас з вами, шановні, ні пенсій ні зарплат»; Галина Євтушенко: «А за 1616 прожити не пробували?»; Юрій Бондар: «А школи закривають, бо немає коштів на зарплати вчителям і техперсоналу»; Володимир Прудкий: «Ну що роботяги, іншого й не скажеш».

-Якщо немає де позичити грошей, приходьте у райраду. З такими зарплатами можна по курортах їздити, лікуватися у столиці та їсти всякі ковбаси, сири. Куди ж нам простим смертним? – дивуються сусіди працівників райради, тепер і заговорити до них страшно, такі панки.

Редакція газети «Новий Дзвін»

Нагадаємо : ''Так і живемо: від позики до позики''