^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.06.2019 22:23
507 переглядів
0 коментарів
Катеринопільські депутати зняли з порядку денного реорганізацію та ліквідацію шкіл

Як ми вже писали, на сесію Катеринопільської районної ради, що планувалась на 31 травня, виносилось питання реорганізації 9 навчальних закладів із ІІ-го ступеня (базова середня освіта) у І-ий (початкова освіта), а також питання про закриття початкових шкіл у Киселівці та Гуляйполі.

Ця інформація викликала широке обговорення поміж громадськості. З одного боку, люди розуміють, що платити вчителю за роботу з одним-двома учнями – економічно невигідно. З іншого, очевидно, що із реорганізацією цих шкіл постає цілий комплекс нових проблем: працевлаштування вивільнених учителів, підвезення учнів (а, отже, закупівля автобусів), розширення класів опорних закладів тощо. Зважаючи на всі «за» і «проти» катеринопільські районні депутати вирішили відкласти розгляд цього питання (хоч воно й було заявлене у матеріалах чергової сесії на офіційному сайті райради) і зняли його з порядку денного. На сесійному засіданні 31 травня воно не розглядалось. Дехто вважає це проявом популізму перед виборами, але більшість підтримує народних обранців, культивуючи твердження: «нема школи – нема села».

Так чи інакше, проблема не зникла, і вирішувати її, очікувано, доведеться майбутньому керівництву громади, адже Катеринопільщина стоїть на порозі утворення третьої (поряд з Єрківською та Мокрокалигірською), а, можливо, й кількох нових ОТГ.

Тетяна ІВАШКЕВИЧ

Нагадаємо : 400 років була школа, тепер не буде?