^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
04.06.2019 14:07
733 переглядів
0 коментарів
На Тальнівщині обдарованим дітям вручили грошові винагороди та книги від підприємця

Минулого тижня 9 переможцям загальнонаціонального та обласного етапів Всеукраїнських олімпіад з навчальних дисциплін, конкурсу-захисту робіт учнів-членів Малої академії наук, Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді та імені Тараса Шевченка вручили грошові винагороди (по 1000 гривень кожному), книги «Дослідники краю Тальнівського» від підприємця Володимира Мовчана. Він щороку не забуває привітати обдарованих діток громади та району, побажати їм нових перемог та досянень. Це учениці Тальнівського економіко-математичного ліцею Анастасія Сокуренко, Оксана Зінченко, Олександра Приліпко, Богдана Опалько, учениці 11 класу Тальнівської ЗОШ№ 2 Сніжана Гуцал, Ірина Звіряка, учениця Вишнопільської школи, Яна Кравець, учениця Майданецької школи, Володимир Ткаченко, учень Легедзинської школи, Іван Гордієнко, учень Легедзинської школи.

У інших номінаціях були також переможці, яких разом з їхні наставниками нагородили дипломами, грамотами відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради та грошовими сертифікатами. Є серед них інтелектуали, спортсмени, юні пожежники, переможці творчих конкурсів та інших проектів. Аналогічне нагородження відбулося й на районні сцені.

Від міського голови Олексія Юрченка, депутатського корпусу міськради на сцену винесли корзину із зів'ялими півоніями. У подарунок обдарованим дітям дарували чашки, дипломи, ракетки, сухі сніданки, шоколадки. Командам-переможців з футболу, вільної боротьби, волейболу по 13-14 осіб, нагородили грошовими преміями від 440 до 630 гривень на команду. Чемпіонам та призерам чемпіонатів України, області з фітнесу надали безкоштовні поїздки в Умань.

-Мої доньці-призерці чемпіонатів дали сухий сніданок, диплом і 200 гривень. Це смішно, об'єднались у громаду, мав би бути розвиток, стимул для дітей, а й цього не має, - скаржиться батько однієї із нагороджених дівчат. Додає: - Могли б хоч у такий день розщедритись та виділити кошти на належні подарунки. Таке свято буває раз на рік.

Світлана САВЧЕНКО

Читайте також : Переможців нагородили дипломами та сертифікатом на 1000 євро