^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
01.06.2019 23:08
1432 переглядів
0 коментарів
Учасники ''Наречена для тата'' з Черкащини стали батьками

Перший сезон реаліті-шоу «Наречена для тата» порадував щасливим завершенням. Проект познайомив двох людей, які покохали один одного, – Тетяну Сирицю з Черкас і Юрія Шпильку з села Майданівка, що поблизу Звенигородки, інформує телеканал СТБ. Нагадаємо, вони одружилися 2017 року, а цього року стали батьками, повідомляють Вечірні Черкаси.

На своїй сторінці в Instagram Тетяна розповіла, що згідно з додатком, який будував прогноз її майбутніх пологів, вона повинна була народити 18 травня. Дівчина рада, що пологи були передчасними. Чому? Просто вона не встигла нормально злякатися і запанікувати, через це відчуває полегшення:

«Я постійно заглядала у цей додаток. Дивилася, скільки днів до пологів. Дивлюся – 30 днів, і думаю: ну, ще час є. А що б я відчувала, якби народила у строк? Ось це наближення – 3, 2, 1, 0. Знаючи свою здатність перехвильовуватись, я навіть не уявляю своїх почуттів».

Синові Тетяни вже 26 днів. Щаслива мама ділитися, що вона вже почувається прекрасно!

Тетяна розповіла на своїй сторінці, що дата 26 квітня зовсім для неї не випадкова:

«26 квітня 2003 року о 01:00 померла моя мама, 26 квітня 2019 року о 01:35 народився Артур. День печалі тепер став для мене світлим і радісним! Дякую, мамо».

Нагадаємо: Юрій Шпілька із Звенигородщини одружився зі своєю обраницею