^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
31.05.2019 9:11
483 переглядів
0 коментарів
У Моринському НВК мають власну пасіку і мед

Отримавши перемогу у конкурсному відборі шкіл-учасниць цільової обласної програми «Інноваційні школи Черкащини», у Моринському НВК ім. Тараса Шевченка відразу ж розробили програму власного розвитку. Передусім взялися за поетапну реорганізацію навчального процесу та оновлення шкільного приміщення. На сьогодні тут мають чудову актову залу та тренажерну кімнату, а класні кімнати обладнані сучасними засобами навчання, зокрема інтерактивними дошками з пристроями, а природничі кабінети - мультимедійними комплексами. Діє у НВК і кабінет робототехніки - єдиний у районі. Обладнання кабінету розраховане на різні вікові групи – старшокласники розробляють відповідні програми і проекти, як от і на космічну тематику, молодших здебільшого приваблює конструювання.

- Новації з робототехніки будемо впроваджувати на уроках фізики та інформатики у рамках Нової української школи, - розповідає директор НВК Валерій Колісник. – Взагалі ж робототехніка, як курс навчання, буде доступна для всіх учнів середньої та старшої ланки.

Водночас чимало зроблено тут для впровадження перспективної моделі «Сільський господар», що, на думку директора і вчителів, особливо потрібне для сільських дітей у сучасних умовах. Справді, професії, що їх опановують на факультативах і в гуртках, школярі, знадобляться їм у майбутньому. А освоюють тут навіть ази гончарної справи. Популярним є й бджільництво. До речі, уроки бджільництва проводяться не у класі, а безпосередньо на шкільній пасіці. Учні з гордістю розповідають, що мали торік зі своєї міні-пасіки аж цілий бідон меду. Частину його залишили для шкільної їдальні, частину реалізували й придбали на виручені гроші медогонку. Тож надіються, що цьогоріч матимуть меду вже вдвічі більше.

Михайло НЕЧАЙ

Читайте також: Протягом кількох днів реалізовував 1100 – 1200 примірників газет