^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
30.05.2019 12:15
680 переглядів
0 коментарів
Про дороги у Ватутіному

У Ватутіному почали активно ремонтувати дороги. Оновити асфальт поки планують у найбільш експлуатованих місцях. На інші грошей не вистачає. Місто живе, здебільшого, із державних дотацій.

Центральні вулиці будуть усі відремонтовані, - запевняє міський голова Олександр Лисюк. – Але маємо не дуже значний фінансовий ресурс. На цей рік виділено 1 мільйон 400 тисяч гривень. Будуть зроблені під’їзди до шкіл, лікарні. Тобто, де є основний потік транспорту. Так, є вкрай жахливі вулиці. Можливо, деякі з них теж ремонтуватимуться. Неможливо передбачити. Просто проводиш ямкові роботи, а виявляється, що треба знімати взагалі увесь шар старого асфальту й стелити новий.

Попередні роки за реставрацію шляхів у Ватутіному брався місцевий підприємець Олександр Климчук. Наприкінці минулого року його шляхи з мерією розійшлися.

Востаннє він ремонтував дороги у квітні-травні 2018-го, - пояснює мер. – Але тоді ми мали проблеми з виплатою зарплат бюджетникам. До того ж відбувся збій з розрахунком за виконані цим підприємцем роботи. Заплатити змогли у жовтні. Через це він прийшов до мене й сказав не розраховувати, аби він надалі виконував ремонти й чистив місто від снігу. Довелося шукати іншого підрядника.

Тепер асфальт стелить підприємство з Катеринополя. Колишній підрядник Олександр Климчук звинувачує мера у небажанні співпрацювати.

З міським головою я спілкувався за неділю до початку робіт, - розповідає підприємець. - Він відповів, що грошей на дороги немає. Я йому запропонував поки заробити всі ями відфрезерованим асфальтом безкоштовно. У минулому році так було зроблено на вулиці Ювілейній. Він сказав, що подумає і тихенько запросив іншого виконавця. Ті ж не сплачують до нашого бюджету, як ми, близько 1500000 гривень в рік. Мабуть мера цей бюджет не цікавить.

У той же час містяни вимагають відремонтувати інші вулиці, які роками не бачили нового асфальту.

По Ювілейній, 12, такі ями, що «швидка» ледь не перевертається, - скаржиться у соцмережі ватутінка Раїса Гоголь. - Ні з якого боку не заїхати. Скільки років як розрили дорогу, то так і стоїть. А поза будинком не проїхати, бо можна втопитись тих ямах, особливо коли іде дощ.

Минулого року зробили асфальтне покриття по вулиці Островського. Перед цим там лежав щебінь. Ремонт вибив один із жителів тієї вулиці.

Анатолій БУЗИНА

Читайте також: На Звенигородщині будуватимуть сонячну електростанцію