^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.05.2019 16:54
840 переглядів
0 коментарів
Переможців нагородили дипломами та сертифікатом на 1000 євро

Цими вихідними у місті Вінниця проходив 9-ий Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Країна Art-Fest» за підтримки Міністерства культури України та Національної Спілки композиторів України. Серед 59 колективів із різних міст України та навіть з Франції були й вихованці та викладачі Тальнівської дитячої музичної школи. 4 колективи школи поїхали у Вінницю показати себе й побачити інших. Всі повернулися з нагородами.

Першу премію привіз ансамбль бандуристів «Зоряниця», керівник Лідія Гуріненко у складі Оксани Овчаренко, Софії Забожко, Варвари Овчаренко, Софії Мельник, Софії Швець, Поліни Мазур, Валерії Забожко, Вікторії Нечипоренко та Анни Коханівської. Переможців нагородили дипломами та сертифікатом на 1000 євро для поїздки у Болгарію у дитячий творчий табір «Вместе».

Другу премію мають і бандуристки Лідія Гуріненко, Оксана Овчаренко та Софія Забожко - учасниці відомого на Тальнівщині тріо «Божена». Дівчата не забувають дякувати Володимиру Мовчану, що допоміг значною сумою коштів на придбання бандури для колективу.

Не відстають від бандуристів і скрипалі та баяністи. Другою премією нагороджено також дует скрипалів у складі Оксани Гончарик та Валерії Шевчук, керівник Валентина Туркаленко, концертмейстер Тамара Вельгун а також дует баяністів у складі Альони Качур та Тетяни Караюз.

Вітаємо з перемогою та бажаємо нових звершень.

Ліна ЯЛОВСЬКА

Читайте також : "Наш проект командний''