^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
28.05.2019 14:44
129 переглядів
0 коментарів
У Ватутіному провели фестиваль ''Джерело надій''

Цей фестиваль започатковано у 2018 році і приурочений він був до Дня міста. Цього року на мистецький фестиваль прибуло 210 учасників з різних куточків Черкащини, адже він вже набув статусу обласного фестивалю.

Учасників мистецького свята привітали: завідувач відділом по роботі з клубними установами «Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи» Тетяна Кучменко, завідувач сектором у справах сім`ї, дітей, молоді та спорту Валентина Дроздова, помічник народного депутата України Валентина Ничипоренка Наталія Мясникович та секретар міської організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Юрій Мамайсуров.

Виступаючі привітали містян з Днем міста, побажали всім щастя, здоров’я, успіхів у всіх справах, достатку, миру і злагоди, а учасникам вдалих виступів.

Після урочистого відкриття свята розпочали свої виступи учасники фестивалю. Тут були представлені різні жанри: народні та сучасні пісні, виступи бандуристів, акордеоністів, гармоністів, читців-аматорів, вокальне виконання у супроводі музичних інструментів, хореографія. Юні виконавці з міст Тального, Драбова та Міньківки, Мокрокалигірської об`єднаної територіальної громади, сіл Мошурів та Кобринське Тальнівського району, села Шрамківка Драбівського району, села Мліїв Городищенського району, села Свічківка Драбівського району, села Босівка Лисянського району, села Соколівка Жашківського району, а також знані та улюблені виконавці і колективи з міста подарували ватутінцям та гостям надзвичайні емоції та прекрасне свято, повідомляють на сайті Ватутінської міськради.

Жоден виступ не залишив містян байдужим. Глядачі щедро нагороджували виступаючих бурхливими оплесками.

Нагадаємо : У Ватутіному День міста відсвяткують урочистою ходою та покладанням квітів до пам'ятника кривавому генералу