^
Політика Суспільство Культура Цікаво Творчість Історія Економіка Гороскоп Спорт Кримінал Погода
24.05.2019 12:02
227 переглядів
0 коментарів
Жителі Почапинець і Верещак вшанували односельців

Традиційно, у ці поминальні дні у селах згадали тих, які загинули на фронтах війни, хто повернувся із війни живим і відбудовував народне господарство, виховував дітей і внуків. Згадали солдатських вдів, які на своїх плечах винесли тягар після воєнного періоду.

Слова вітання і музичний дарунок прозвучали на адресу Федора Боровика, єдиного у селі Почапинці учасника бойових дій, Ніни Власенко, яка пережила страхіття фашистського концтабору, дванадцятьох односельців, які були очевидцями Другої світової війни і мають посвідчення «Ветеран війни».

З особливою теплотою ведуча Ольга Лазарчук від імені ради ветеранів зверталася до односельчан, що мають статус «Дитина війни». Їх на території сільської ради проживає 105 осіб. З ініціативи ради ветеранів записано спогади дітей війни про їх дитинство. Із розповідей-спогадів сільських пенсіонерів написані вчителями і учнями оповідання, уривки яких були прочитані на зустрічі.

Згадали і мужність, сміливість, патріотизм говорили воїнів-АТОвців, які захищали незалежність України у донецьких степах. Дякувала їх батькам, а сільські артисти дарували їм і всім присутнім улюблені українські пісні.

Степан ВІЗІРЕНКО

Читайте також : Зі сльозами на очах, воєнними піснями, але без ветеранів